Wczytuję dane...
Model: 2646
Realizacja zamówienia: 7 dni
EAN: 4020972026460
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Pierwsze samodzielne wykonywanie rzekomo prostych codziennych czynności przysparza małym dzieciom nie lada trudności. Władanie łyżeczką i widelcem, zakładanie ubrań czy wiązanie bucików często stanowią dla nich niezwykłe wyzwania. By pomoc szkrabom w doskonały sposób opanować czynności dnia codziennego marka Small Foot przygotowała zestaw zabawek, które przygotowują do samodzielnych dokonań.

Sklep internetowy Maludas oferuje między innymi przeplatanie gąsienicy przez jabłko jako świetny trening władania sznurowadłem i trening małych rączek w operowaniu detalami. Artykuł o wysokości około 9 cm wykonany został z drewna. Zabawka odzwierciedla dorodne czerwone jabłuszko z zielonym listkiem na czubku. Posiada specjalne dziurki, przez które poprowadzone zostało żółte sznurowadło zakończone zieloną gąsieniczką. Zabawka zręcznościowa waży zaledwie 0,26 kg, zatem jest stworzona idealnie do małych rączek.

Przeplatanie gąsienicy przez jabłko zadedykowano dzieciom powyżej 3 roku życia. Zabawka zręcznościowa przyniesie wiele korzyści dla rozwoju dziecka, w sposób swobodny poprowadzi go do wykonywania codziennych czynności, takich jak wiązanie bucików czy rozplątywanie supełków. To idealny trening małych rączek, a jednocześnie dobra zabawa pełna śmiechu. Uczy cierpliwości i dążenia do celu mimo początkowych niepowodzeń.

Kup zabawkę zręcznościową, aby przekonać się jak wpływa ona na zwinność i spryt dziecka. Przeplatanie gąsienicy przez jabłko to idealny prezent dla malucha, które nabywa nowych umiejętności związanych z dążeniem do samodzielności. Nauka poprzez zabawę doskonale wpływa na psychikę dziecka, nie powodując presji ze strony rodziców i otoczenia. Spędź świetnie czas ze swoim szkrabem razem z zabawką zręcznościową, która dzięki temu, że została wykonana z trwałego drewna posłuży wiele lat w niezmienionej formie. Inwestycja w przyszłość kosztuje tak niewiele, a próby samodzielności zaowocują w przyszłości.

Wymiary: wysokość około 9 cm

Materiał: drewno/syntetyczny

Waga: 0,26 kg

Wiek: od 3 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...