Wczytuję dane...
Model: 7490
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972074904
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Kup cały komplet !

To krosno tkackie dla dzieci o wymiarach 45 x 32 x 2 cm, umożliwia tworzenie kolorowych zakładek do książek i innych pięknych dekoracji. Zabawa słynną metodą Montessori polega na wykonywaniu tradycyjnych robótek ręcznych i innych twórczych prac. Wszystko odbywa się bez wykorzystania elektronicznych gadżetów. Dziecko może zachwycać się efektami pracy własnych rąk. Zabawa uczy wartości ludzkich działań i buduje pewność siebie.

Krosno tkackie zabawka ucieszy każdego małego artystę lub artystkę. Zabawę można urozmaicić o różne szablony lub po prostu użyć wyobraźni. Krosno tkackie drewniane pozwala także wykonywać ciekawe prezenty. To szczególna radość dla wszystkich najmłodszych! Uzyskanym produktem można udekorować pokój, stosować jako zakładki do książek i zeszytów, szaliczki dla lalek i pluszaków - pomysłów jest wiele. Dziecko uczy się nie tylko szacunku dla tradycyjnych prac, ale również rozwija artystyczną wyobraźnię i zdolności motoryczne. Krosno tkackie dla dzieci to zabawka skomplikowana, ale radość z wykonanych prac na pewno to zrekompensuje. To krosno tkackie zabawka stanowi dopracowany zestaw: składa się z drewnianego krosna z białymi nićmi, dwóch włóczek i dwóch przekładek drewnianych. Dołączone włóczki dostępne są w dwóch kolorach: niebieskim i czerwonym. Krosno tkackie dla dzieci, urozmaicać można także o inne kolory włóczek. Rodzajów i barw włoczek jest bardzo wiele - mały artysta na pewno wybierze swoje ulubione. Krosno tkackie drewniane jest narzędziem bardzo wytrzymałym na działanie czynników zewnętrznych. Można mieć więc pewność, że zachowa swoje walory przez długi czas. Krosno to zabawka dla dzieci od 6 roku życia.

Krosno tkackie zabawka to produkt cenionej firmy Small Foot. Dewiza marki brzmi: "Życie idzie w parze z nauką: zabawki pomagają w dorastaniu". Zabawki tego producenta są bezpieczne i pomocne w rozwoju. Nasz sklep oferuje szeroką gamę ekologicznych zabawek kreatywnych, wspomagających rozwój wyobraźni i umiejętności motorycznych. Atrakcyjna cena to dodatkowa zaleta tych produktów wysokiej jakości. Kup krosno tkackie dla dzieci i obserwuj, jak powstają piękne tkaniny.

Wymiary: 45 x 32 x 2 cm

Materiał: drewno/tkanina/tekstylia

Waga: 0,87 kg

Wiek: od 6 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...