Wczytuję dane...
Model: 4432
Realizacja zamówienia: 7 dni
EAN: 4020972044327
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

SMALL FOOT Domek Zamków – Kłódka zabawka to kolejna, zrobiona z wysokiej jakości drewnianych i metalowych materiałów oraz z dbałością o szczegóły wykonania zabawka rozwojowa i edukacyjna dla Twojego Malucha. Domek zamków dla dzieci to zabawka przeznaczona dla Maluszków od 3 roku życia. Kłódka zabawka dla dzieci waży 1,36 kg i ma wymiary około 15 x 15 x 28 cm.

Zabawka SMALL FOOT Domek Zamków, jak sama nazwa wskazuje, kształtem przypomina domek. W skład zabawki wchodzi podstawa domku oraz osiem drzwiczek do domku w różnych kolorach. Każde drzwiczki zamykane są na innego rodzaju zamek.

Różne drzwiczki zabawki Domek zamków dla dzieci pozwalają każdemu Maluchowi uczyć się rozpoznawać kształty. Wszystkie drzwiczki mają inne barwy - z tego powodu dziecko uczy się także rozpoznawać kolory. Mimo wczesnego wieku dziecka, mama czy tata bawiąc się z nim zabawką SMALL FOOT Domek Zamków – Kłódka zabawka uczy je zdolności manualnych i technicznych. Maluszek otwierając i zamykając drzwiczki uczy się także precyzji w korzystaniu z rączek, ale także techniki otaczającego go świata, chociażby w postaci różnych zamków w drzwiczkach – kłódka, zamek na kluczyk, drzwiczki przymykane, drzwiczki na zasuwkę itp. Rodzice od najmłodszych lat uczą swoje dziecko, że ich zacisze domowe powinno być zawsze dostępne dla nich oraz wyłącznie zaproszonych osób. Zawsze przy opuszczaniu domku – wszystkie drzwiczki powinny być zamknięte tak, aby nikt niepowołany nie dostał się do środka.

Sklep Maludas oferuje wiele rozwojowych i edukacyjnych zabawek dla najmłodszych dzieci – w tym również SMALL FOOT Domek Zamków – Kłódka zabawka, których cena jest przystępna dla każdego rodzica. Kup SMALL FOOT Domek Zamków – Kłódka zabawka i spraw, że Twój Maluszek zacznie rozpoznawać kształty, kolory, zacznie rozwijać się manualnie, a przede wszystkim poczuje się bezpiecznie we własnym domku.

Wymiary: około 15 x 15 x 28 cm

Materiał: drewno, metal

Waga: 1,36 kg

Wiek: od 3 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...