Wczytuję dane...
Model: 2854
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Zastanawiasz się nad prezentem dla dziecka? Chcesz zintegrować rodzinę? A może szukasz odpowiedniej gry do przedszkola, która zajmie podopiecznych na długi czas oraz pozwoli nauczyć się zasad gry w Bingo? Kup zabawkę Bingo z maszyną losującą i ciesz się razem z dzieckiem świetnie spędzonym czasem!

Maszyna losująca firmy SMALL FOOT Bingo X to zabawka przeznaczona dla dzieci od 5 roku życia (ze względu na zawartość drobnych elementów młodszy wiek jest niewskazany). Dzięki Bingo z maszyną losującą gra staje się prawdziwą przyjemnością. To świetna atrakcja dla dzieci i rodziców. Pomysł na spędzenie wielu długich godzin, szczególnie w pochmurne, deszczowe dni gwarantowany.

Poza nauką zasad popularnej gry Bingo X, zabawka wprowadza w podstawy matematyki. Bingo z maszyną losującą to pełny zestaw zawierający wszelkie potrzebne elementy do gry. Minimalna liczba uczestników zabawy to 2 osoby. Dostępne materiały w Bingo X umożliwiają grę maksimum 6 osobom. Materiały, z których wykonano elementy gry to przede wszystkim metal oraz plastik.

Nasz sklep proponuje pełen zestaw Bingo z maszyną losującą, który zawiera:

  • metalową maszyna losującą o wysokości 20 cm (wymiary około 20 x 19 x 20 cm, waga 1,04 kg), umieszczoną na stabilnej podpórce, posiadającą rączkę do kręcenia, która umożliwia losowanie numerów w poszczególnych kolejkach (pojawiają się w specjalnym okienku);
  • 75 białych plastikowych kuleczek z czarnymi numerkami (od 1 do 75);
  • prostokątną planszę z napisem BINGO u góry oraz z 75 rowkami mieszczącymi wylosowane kuleczki;
  • 18 prostokątnych kart z napisem BINGO oraz numerami gracza (ilość liczb na każdej planszy w układzie 6 x 6);
  • po 30 szt. okrągłych plastikowych kropek w 5 kolorach - biały, czerwony, żółty, niebieski oraz zielony (przeznaczone do odznaczania u danego zawodnika wylosowanych numerów).

Gra uczy przede wszystkim skupienia, cierpliwości, poznawania liczb, samodzielności oraz refleksu. Ponadto pozwala na nabycie zdolności zdrowej rywalizacji oraz szacunku wobec innych osób.

Zasady:

W pierwszej kolejności gracze losują plansze z kombinacjami liczb (po jednaj na gracza). Po wyborze zawodnika prowadzącego losowania, przechodzimy do gry. Każda runda zaczyna się od wylosowania kuli z liczbą. Prowadzący pokazuje zawodnikom liczbę, a ci szukają jej na swojej planszy. Jeśli występuje ona u nich, zaznaczą ją kolorowym krązkiem. Wylosowana kula zostaje odłożona na swoje miejsce w pojemniku i nie trafia ponownie do bębna. Wygrywa ten, kto ułoży na swojej planszy ustalony wzór - może to być jedna linia przecinająca planszę, bądź zapełnienie wszystkich pól na niej. Zwycięzca ogłasza triumf okrzykiem BINGO!

Wymiary: około 20 x 19 x 20 cm

Materiał: metal

Waga: 1,04 kg

Wiek: od 5 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...