Wczytuję dane...
Model: 2241
Realizacja zamówienia: 7 dni
EAN: 4020972022417
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Skrzynka z narzędziami zabawka dla dziecka to marzenie większości małych chłopców. Zabawa narzędziami jest ciekawa i rozwijająca.

Ogromny zestaw składający się aż z 48 prawdziwych narzędzi do pracy w drewnie i metalu, został stworzony z myślą o tych najmniejszych majsterkowiczach, którzy na pewno chętnie pomogliby swojemu dziadkowi, czy tacie. Warto również zachęcać dzieci do naprawiania i posługiwania się narzędziami, aby zaszczepić w nich chęć do pracy, pomocy innym i umiejętność posługiwania się narzędziami w dorosłym życiu.

Skrzynka z narzędziami dla dziecka jest idealnym odzwierciedleniem zestawu dla dorosłej osoby, jedyną różnicą jest to, że każde z narzędzi zostało dostosowane do rąk dziecka. Sama skrzynka, w której możemy przechowywać wszystkie narzędzia została bardzo przemyślanie zaprojektowana. Dzięki przegródkom i mocowaniom na narzędzia, każde z nich ma swoje miejsce. Skrzynia posiada metalowe zamki jak i również rączkę do przenoszenia. W zestawie znajdziemy takie narzędzia jak:

- miarki

- nożyczki

- klej do drewna (wikol)

- klucze

- młotek

- obcęgi

- śrubokręty

- piłę i wiele innych

Ta zabawka kreatywna z narzędziami marki Small Foot, biorąc pod uwagę to, że zawiera prawdziwe narzędzia, powinna być używana przez dziecko wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej.

Nasz sklep to nie tylko zabawki do zabawy, ale również produkty, z którymi Wasze pociechy będą się uczyły wielu rzeczy z "życia codziennego". Cena produktu jest zachęcająca, więc kup i ciesz się razem ze swoim maluchem.

Wymiary: około 37 x 29 x 8,5 cm

Materiał: drewno/metal

Waga: 2,25 kg

Wiek: od 6 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...