Wczytuję dane...
Model: 6494
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972064943
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Sortowanie obrazków to bardzo przystępna forma rozpoznawania elementów otaczającego świata. Z użyciem tej zabawki, dziecko sortuje kolorowe obrazki, jak również samodzielnie sprawdza poprawność wyboru! Ta układanka dla dzieci umożliwia nie tylko naukę rozpoznawania i nazywania ubranek, owoców, warzyw i zwierząt, ale także różnych kształtów geometrycznych i cyfr.

Skrzynka do sortowania o wymiarach 40 x 10 x 9,5 cm i wadze 0,75 kg to zabawka, dla dzieci od 3 roku życia. Sortowanie obrazków odbywa się z użyciem 5 listw z obrazkami oraz 50 płytek, które należy wrzucić w odpowiedni otwór. Gdy dziecko podniesie drewniane wieczko skrzynki, bez trudu sprawdzi poprawność ułożenia. Jeśli wszystko układa się tak, jak na górnej listwie - zadanie zostało wykonane.

Sortowanie obrazków zabawka, wspomaga rozwój dziecka, pod względem pamięci, porządkowania przestrzeni, rozpoznawania kolorów i kształtów, myślenia logicznego oraz zdolności manualnych. Zabawę można, urozmaicać na różne sposoby! To wielofunkcyjna zabawka, z pomocą której można organizować różnego rodzaju gry i zawody. Sortowanie obrazków, jest doskonałą formą gry w grupie rówieśników, jak też zabawy samodzielnej. Układanka dla dzieci, dzięki swej różnorodności, nie nudzi się dzieciom. Warto, wczesną edukację dziecka, rozpocząć od przyjaznych zabaw, takich jak sortowanie obrazków. Dodatkowo, całość została sporządzona z wysokiej jakości drewna. Zabawki firmy Small Foot to produkty, spełniającego europejskie normy bezpieczeństwa.

Firma Small Foot jest renomowaną marką, słynącą z ekologicznych i bezpiecznych produktów, dla najmłodszych. Drewniane zabawki rozwojowe to kreatywne zestawy, które w ciekawy sposób wspomagają rozwój dziecka. Nasz sklep oferuje szeroki asortyment zabawek rozwojowych. Atrakcyjna cena łączy się w tym przypadku z wysoką jakością, trwałością i bezpieczeństwem. Kup układankę dla dzieci i rozpocznijcie sortowanie obrazków. Dziecko radośnie przystąpi do nauki nazw figur geometrycznych, przedmiotów codziennego użytku, owoców, warzyw i różnorodnych zwierzaków.

Wymiary: około 40 x 10 x 9,5 cm

Materiał: drewno

Waga: 0,75 kg

Wiek: od 3 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...