Wczytuję dane...
Model: 6409
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972064097
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Gra piłka nożna przez słomkę to świetna zabawa, która jednocześnie doskonale wspiera rozwój umiejętności mówienia. Zabawki związane z ćwiczeniem oddechu wykorzystywane są zwłaszcza przez logopedów. Warto zapewnić dziecku taka zabawkę rozwojową, aby uniknąć w przyszłości zaburzeń artykulacji. To także bardzo dobra metoda terapii. Piłka nożna przez słomkę może być wykorzystywana w domu, jako świetne ćwiczenie poprzez zabawę.

Zabawa piłka nożna przez słomkę polega na poruszaniu piłką za pomocą odpowiednio dostosowanego oddechu. Podmuch ma przeprowadzić piłeczkę do bramki. Zabawa dostosowana jest do udziału dwóch zawodników. Wygrywa ten, który wykona najwięcej bramek! Za pomocą silnych podmuchów, zawodnicy także bronią swojej bramki. Można nawet ustalić konkretne zasady, czas gry, połowy meczu i przerwy. Zielona plansza dobrze odzwierciedla wygląd prawdziwego boiska, poprzez zastosowanie białych linii. Gra piłka nożna przez słomkę może być organizowana w domu, na zajęciach i na powietrzu - gdzie tylko chcemy. Zabawa piłka nożna przez słomkę jest bardzo angażująca. W ten sposób rozwijają się zdolności motoryczne dziecka, a zwłaszcza umiejętność prawidłowej artykulacji. To także doskonałe ćwiczenie dla małych śpiewaków. Wszystko to łączone jest z wspaniałą zabawą, która spodoba się każdemu miłośnikowi piłki nożnej.

Bramki wykonane są z siatki, a ich ramy są stabilne i trwałe. Obudowa boiska sporządzona jest z jakościowego drewna, które na długo zachowa swoje walory. Do gry używa się słomek jednorazowych i powinno się systematycznie wymieniać. Wymiary planszy to około 36 x 24 x 7,5 cm, a waga 0,58 kg. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 3 roku życia.

Ta gra piłka nożna przez słomkę to produkt uznanej firmy Small Foot - producenta ekologicznych zabawek rozwojowych. Nasz sklep oferuje całą gamę produktów przyjaznych dla dzieci, wspomagających ich rozwój. Dodatkową zaletą tych jakościowych zabawek jest ich przystępna cena. Kup grę piłka nożna przez słomkę i zafunduj dziecku świetną zabawkę rozwojową!

Wymiary: około 36 x 24 x 7,5 cm

Materiał: drewno

Waga: 0,58 kg

Wiek: od 3 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...