Wczytuję dane...
Model: 1828
Realizacja zamówienia: 7 dni
EAN: 4020972018281
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Ten drewniany zegar dla dziecka uczy nauki godzin w wyjątkowy sposób. Kolorowe wskazówki i wyciągane, drewniane elementy na cyferblacie zainteresują niejednego malucha. Początki samej nauki mogą wydawać się dość skomplikowane, ale ogromną przewagą tego produktu są obrazki przypasowane do każdej godziny. Początkowo Wasza pociecha będzie mogła nauczyć się godzin kojarząc same obrazki, a następnie nauczy się cyfr od 1-12. Dziecko nauczy się określania czasu w wariancie 12-godzinnym. Ten kolorowy, drewniany zegar jest doskonałym sposobem na to, by uczyć się w trakcie zabawy.

Zegar zabawka edukacyjna jest również skierowany dla młodszych dzieci. Ich nauka będzie polegać na rozpoznawaniu samych kształtów drewnianych elementów.

Zegar jest solidnie wykonany z drewna i sklejki oraz estetycznie i kolorowo pomalowany. Drewno, które do produkcji zabawek posiada niemal wyłącznie same zalety: jest bardzo trwałe, ekologiczne i bezpieczne. Drewno jest surowcem odnawialnym i może być pozyskiwane z upraw bez szkody dla środowiska. Zabawki z drewna od pokoleń uczą i bawią dzieci.

Dobra jakość produktu połączona z niekonwencjonalnym pomysłem to jeden z fundamentów na jakim bazuje nasz sklep. Cena produktu tylko podkreśla, dlaczego należy wybrać sklep Maludas. Kup dziś, a uśmiech Twojego dziecka będzie gwarantowany.

Wymiary: około 31 x 30,5 x 3 cm

Materiał: drewno

Waga: 0,64 kg

Wiek: od 4 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...