Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Szumisie

Szumiący miś to nieodłączny element wyprawki każdego przyszłego rodzica a także świetny prezent na Babyshower! Wszystkie produkty z kolekcji Szumisie wykonane są z myślą o możliwości użytkowania od pierwszych dni życia. Nasz sklep posiada w swojej ofercie całą gamę Szumisiów w bardzo przystępnych cenach. Zapraszamy do zakupu poprzez kliknięcie ikony „kup teraz”.

Informacje ogólne:
Interaktywna zabawka Szumiś Leon mechanizm czujnik snu, składa się z:

  • pluszowego misia wewnątrz którego znajduje się „Szumiące Serce Szumisia” („The Humming Heart”, w skrócie mechanizm) – elektroniczne urządzenie w kształcie serca,
  • praktycznej zawieszki do misia, która zarazem świetnie sprawdzi się w roli gryzaka.

Funkcje Szumisia:
Czujnik snu: po upływie około 60 minut od włączenia mechanizmu szum stopniowo zaczyna się wyciszać, aż do całkowitego wyłączenia, przechodząc w tryb czuwania. Gdy dziecko zacznie płakać lub w najbliższym otoczeniu pojawi się jakiś hałas Czujnik snu zadziała i ponownie uruchomi ostatnio wybrany rodzaj szumu.
5 rodzajów szumu: szum biały, różowy, fal morskich, padającego deszczu, szum wód płodowych z bijącym sercem.
System Non-Stop: pozwala na uruchomienie funkcji nieprzerwanego szumienia aż przez 12 godzin.
Regulacja głośności: po włączeniu mechanizmu Serca Szumisia należy przycisnąć i przytrzymać przycisk, regulując w ten sposób poziom głośności, aż do oczekiwanej intensywności. Natężenie dźwięku i rodzaj szumu zostanie automatycznie zapamiętany i odtworzony przy ponownym uruchomieniu.
Bezpieczeństwo: Szumiś uszyty jest z atestowanych materiałów.

Parametry techniczne:
- produkt wyprodukowany w Polsce,
- wyrób przeznaczony do stosowania w grupie wiekowej 0+,
- produkt należy prać ręcznie w temperaturze do 40 st. C., zabrania się czyszczenia chemicznego, używania chloru, mocnego wykręcania i prasowania,
- skład: 80% poliester, 20% bawełna,
- mechanizm szumiący zasilany jest przez 3 baterie AAA
- kolor: szary, miętowy

- wysokość 34cm, szerokość 16cm

Polecamy