Wczytuję dane...
Model: 50555
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Lansinoh

Ręczny laktator, który sprawdzi się zarówno w domu, jak i w podróży – kup produkt marki Lansinoh!

 

Oferowany przez nasz sklep produkt marki Lansinoh to bardzo dobry laktator ręczny. Posiada niewielkie rozmiary, dlatego może być idealną propozycją podczas podróży, lecz komfortowe stosowanie pozwala także na codzienne wykorzystanie w domu. Zestaw zawiera wszelkie potrzebne elementy, takie jak poduszka, butelka itd. Opinie ekspertów doceniają wykonanie produktu z bezpiecznych materiałów pozbawionych BPA i BPS. Cena urządzenia jest zaskakująco niska.

 

Jak stosować laktator manualny Lansinoh?

Na samym początku dokładnie umyj ręce, sprawdź także, czy piersi są czyste. Następnie przyciśnij lejek ssący oraz poduszkę dołączoną do zestawu do piersi. Jednocześnie sprawdzaj, czy ręczny laktator dobrze przylega i czy nie ucieka powietrze. Delikatnie wciśnij rączkę. Dzięki temu poczujesz ssanie. Pamiętaj, że nie trzeba do końca dociskać rączki – działaj tak, by odciąganie było wygodne. Górne wcięcie na rączce Let Down włącza mocniejszą siłę ssania. Po dwóch minutach zmień fazę odciągania na wolniejszą (by zmienić tryb pracy przestaw wcięcie na rączce na dolne, wciskając PUSH. Jeżeli siła odciągania nie będzie wystarczająca, mocniej wciskaj rączkę.

 

Pamiętaj, by nie kontynuować pompowania dłużej, niż 5 minut, jeżeli nie widać żadnego efektu. Więcej informacji na temat użytkowania, konserwacji i składania laktatora znajdziesz w instrukcji produktu.

 
Parametry techniczne:

kolor: biały

materiał: tworzywo bez dodatku BPA i BPS

zasilanie: brak (laktator jest manualny)

funkcje: 2 fazy ssania: pierwsza stymulująca i mocna, druga powolna i głębsza

 

Zestaw wzbogacono o poduszkę, podstawkę na butelkę, smoczek odwzorowujący naturalne karmienie.

Polecamy