Wczytuję dane...
Model: 54090
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Lansinoh

Postaw na swój komfort i zaopatrz się w laktator elektryczny marki Lansinoh – kup go już teraz!

 

Proponowany przez nasz sklep produkt to elektryczny laktator marki Lansinoh, znanej i cenionej na całym świecie. Urządzenie jest niewielkie i poręczne, dlatego można je zabrać w podróż. W tym miejscu należy dodać, że laktator jest zasilany za sprawą kabla sieciowego, jednak można go zasilić także sześcioma bateriami AA. Wykonano je z najwyższej jakości materiałów pozbawionych BPA i BPS. W zestawie znajduje się urządzenie, butelka, smoczek. Poszczególne elementy można myć w zmywarce. Ma regulowane poziomy ssania. Cena przy tym wszystkim jest bardzo niska, nasz sklep poleca!

 

Nie bez powodu od użytkowniczek z całego świata ten laktator elektryczny opinie otrzymuje wyłącznie pozytywne. Postaw na Lansinoh, a na pewno nie pożałujesz!

 

Jak stosować ten laktator elektryczny?

 

Przed każdym użyciem umyj dokładnie ręce. Przed pierwszym użyciem umyj elementy zestawu do odciągania pokarmu zgodnie z zaleceniami instrukcji w opakowaniu. Po wysuszeniu połącz je. Przykładając elektryczny laktator do piersi pamiętaj, żeby sutek był w prostej linii z kierunkiem lejka. Sprawdź, czy pierś całkowicie wypełnia kołnierz. Kliknij przycisk on/off, by włączyć. Urządzenie pracę zaczyna w fazie 1 – stymulującej, a później przełącza się na słabszą. Jeśli mleko zacznie wyciekać wcześniej, kliknij przycisk z kropelkami, by zmienić fazę odciągania. Poziomy ssania zmienia się przyciskami + i -. Jeżeli podczas użytkowania zrobi się nieprzyjemnie, zmniejsz moc urządzenia. Po wszystkim wyłącz urządzenie, a przed zdjęciem kołnierza upewnij się, czy sutki nie są zassane.

 

Cechy produktu:

kolor: biały

materiał: tworzywa bez BPA i BPS

zasilanie: 6 x bateria AA (brak w zestawie) lub kabel sieciowy

funkcje: 6 poziomów ssania, dwie fazy odciągania – stymulująca i mocna oraz wolniejsza i głębsza

 

W zestawie znajduje się też poduszeczka i smoczek wysokiej jakości.

Polecamy