Wczytuję dane...
Model: 8158
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972081582
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Buty do nauki wiązania to bardzo atrakcyjna propozycja dla wszystkich rodziców, zmagających się z nauką sznurowania. Z perspektywy dzieci, nauka sznurowania bywa uciążliwa, nieatrakcyjna i nużąca. Ciągłe porażki nie motywują dziecka do podejmowania kolejnych prób. Te buty do nauki wiązania to cały zestaw różnorodnego obuwia! Dziecko chętnie wybierze swój model i przestąpi do nauki.

Maluch może wybrać swoje ulubione buty do nauki wiązania. Dostępne są buty do piłki nożnej, trekkingowe, sneakersy lub buty do jeżdżenia na rolkach. Nauka sznurowania z użyciem tych butów, jest łatwiejsza i przede wszystkim ciekawsza. Buty nie przesuwają się, ponieważ są na stałe przymocowane do drewnianego podłoża. Te buty do nauki wiązania wyposażone są w drewniane koraliki, zamiast dziurek. Kolorowe, grube sznurówki dziecko może bez trudu przeciągnąć przez koralik. Poza tymi szczegółami, buty do złudzenia przypominają prawdziwe obuwie. Kiedy już maluch nauczy się sznurować każdy z nich, nauka sznurowania własnych butów nie będzie dla niego tak trudnym zadaniem. Umiejętność zasznurowania wszystkich butów zabawek to dowód, że z każdym prawdziwym obuwiem także sobie poradzi!

Drewniana podstawka, mierzy około 40 x 21 x 2 cm. Całość zestawu wykonana jest z drewna oraz tkanin/tekstyliów, bezpiecznych dla dziecka. Buty do nauki wiązania Small Foot to produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia. Dzięki ilości i różnorodności butów zabawek, nauka może odbywać się w grupie rówieśników. Produkt jest bardzo solidny, więc posłuży dzieciom przez dłuższy czas. Warto sprawić dziecku taką zabawkę zręcznościową i umilić mu naukę samodzielnego sznurowania butów.

Firma Small Foot słynie z ekologicznych i bezpiecznych dla dziecka zabawek rozwojowych. Nasz sklep posiada szeroką ofertę produktów dla dzieci. Wśród nich odnaleźć można zabawki edukacyjne, zręcznościowe, motoryczne i kreatywne. Przystępna cena łączy się tu z jakością i trwałością produktów. Kup buty do nauki wiązania i obserwuj, jak nauka sznurowania butów sprawia dziecku radość!

Wymiary: około 40 x 21 x 2 cm

Materiał: drewno/tkanina/tekstylia

Waga: 0,48 kg

Wiek: od 3 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...