Wczytuję dane...
Model: 4436
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972044365
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

SMALL FOOT Drewniana układanka (nauka ułamków) to jedna z wielu edukacyjnych zabawek wiodącego producenta SMALL FOOT. Jak wskazuje sama nazwa marki jej zabawki przeznaczone są dla Najmłodszych. Drewniana układanka dla dzieci jest przeznaczona dla Dzieci od szóstego roku życia. Jej podstawowym i głównym celem jest nauka ułamków.

Zabawka składa się z drewnianej planszy w kształcie prostokąta z odpowiednimi wyżłobieniami służącymi do układania mniejszych elementów na jej powierzchni. Mniejszych elementów jest dwadzieścia sztuk. W ich skład wchodzi dziesięć prostokątów o różnym rozmiarze i kolorze z opisem ułamkowym oraz cztery koła – jedno całe oraz trzy podzielone odpowiednio na dwie, trzy oraz cztery równe części.

Układanka ułamków dla Dzieci może być wykorzystana także do zabawy z młodszymi Dziećmi. Nie trzeba uczyć Dziecka od razu ułamków. Można zacząć wspólną zabawę od nauki lub przypomnienia dla Malucha jak nazywają się i wyglądają kształty: koło i prostokąt oraz podstawowe kolory: czerwony, zielony, żółty i niebieski – właśnie w takich kolorach ubarwione są elementy zabawki SMALL FOOT Drewniana układanka. Maluch może również rozpocząć naukę liczb i liczenia, np. licząc elementy wchodzące w skład zabawki, a dopiero później układanka ułamków dla Dzieci może spełnić rolę, dla której została stworzona – naukę ułamków.

Zabawka nauka ułamków jest wykonana z wysokiej jakości drewnianych materiałów i naturalnych barwników z tego względu nie ma obaw o zdrowie Dziecka jeśli chodzi o kontakt z zabawką. Cena zabawki SMALL FOOT Drewniana układanka (nauka ułamków) jest bardzo niska w stosunku do liczby zagadnień, których możemy uczyć Dziecko z jej udziałem. Nasz sklep oferuje bardzo dużo zabawek edukacyjnych i rozwojowych serii SMALL FOOT dla Najmłodszych mających na celu zapoznanie małego człowieczka z otaczającą go rzeczywistością. Kup zabawkę układanka ułamków dla Dzieci i błyskawicznie poszerz horyzonty swojego Malca.

Wymiary: około 30 x 22 x 0,5 cm

Materiał: drewno

Waga: 0,3 kg

Wiek: od 6 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...