Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Szumisie

Szumiś Suzy mechanizm szumiący, to produkt, którego potrzebujesz Ty i Twoje dziecko. Miś jest ulepszoną wersją pluszaków z dzieciństwa, które wszyscy dobrze znają. Na czym polega jego fenomen? Produkt posiada aż 5 rodzajów szumu, które uspokoją twoje dziecko, dadzą mu poczucie bezpieczeństwa, a także pozwolą na spokojny sen. Dźwięki, które wydaje maskotka są zbliżone do: wód płodowych z biciem serca, fal morskich, dwóch dźwięków suszarki oraz padającego deszczu. Zabawka jest wykonana z atestowanych materiałów, które są bezpieczne dla Twojego dziecka. Nie uczulą go i nie sprawią, że gorzej się poczuje. Jest bezpieczna już od pierwszego dnia życia. Dodatkowym atutem Szumisia Suzy z mechanizmem szumiącym jest to, że obsługuje się go zaledwie jednym przyciskiem, co sprzyja nawet ludziom, którzy gubią się w technicznych nowinkach. Pluszak wycisza się automatycznie po 60 minutach, co nie zakłóca snu Twojego dziecka i nie budzi go. Istnieje również opcja regulacji dźwięku, dzięki której możesz podgłośnić i ściszyć szumiącego misia, w zależności od potrzeb i preferencji Twojego maluszka. Szumiący miś Suzy sprawi, że Twoje dziecko będzie miało zagwarantowany spokojny sen, będzie ukojone, a także będzie miało nowego towarzysza, z którym będzie poznawać świat. Maluch bowiem bez przeszkód może bawić się szumisiem, zabierać go w każdą podróż, tą mniejszą i większą.

Dlaczego szumisie zostały stworzone? Są produktami, które pomogą Twojemu dziecku wyciszyć się i uspokoić. Dzięki ich szumiącemu mechanizmowi, doskonale koją małe śpiochy, dając im na nowo poczucie bezpieczeństwa. Nie wiele osób o tym wie, ale dzieci już w okresie prenatalnym są bodźcowane różnymi dźwiękami, dochodzącymi z wewnątrz i zewnątrz brzucha matki. Maluchy słyszą m.in. szum wód płodowych i bicie serca matki. Szumy te, wraz z przyjściem na świat, zostają im odebrane, przez co dzieci są rozchwiane emocjonalnie i mają poczucie utraty bliskości z matką. Szumisie przychodzą im, w tym trudnym okresie, z pomocą, oferując szumy zbliżone do tych, które słyszały pod sercem mamy. Oprócz tego dzieci mogą po prostu się do nich przytulić, co również daje im poczucie spokoju. Najlepszym dowodem na to, że jest to produkt godny zaufania, jest fakt, iż maskotki te cieszą się pozytywną opinią naszych klientów już od wielu lat.

Kupując zabawkę z naszego sklepu, otrzymujesz gwarancję oryginalności i najwyższej jakości produktu, który został odpowiednio przystosowany. Zważając na cenę zabawki – jest ona adekwatna do jej jakości, a przy tym stosunkowo niska. Nie czekaj, pozwól swojemu dziecku mieć nowego przyjaciela już dzisiaj.

Parametry techniczne:

kolor: szary, różowy

tworzywo: atestowany materiał najwyższej jakości
wysokość: 24 cm
szerokość: 13 cm
zasilanie: 3 x bateria AAA (brak w zestawie)
funkcje: 5 szumów, obsługa jednym przyciskiem, regulacja głośności, automatyczne wyciszenie
dodatkowe zalety: możliwość prania w pralce – w temperaturze do 40 stopni (po uprzednim wymontowaniu mechanizmu

Polecamy