Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Szumisie

Nowoczesne podejście jest kluczem do zdrowego snu Twojej pociechy. Kup Szumisia Suzy z czujnikiem snu!

Wiele dzieci ma problem ze spokojnym snem. Do zdrowego rozwoju niemowlę powinno być pełne sił, dlatego nocą powinno przede wszystkim odpoczywać. Przecież podczas dnia będzie musiało się wiele nauczyć i sprostać niejednej trudności! Z tego powodu nasz sklep serdecznie poleca Szumiś Suzy – czujnik snu!

Szumiś Suzy to urocza maskotka, będąca kochaną córeczką w rodzinie Lalusiów.Zabawka posiada bardzo estetyczne wykonanie: różowe ubranko, a reszta jest kremowa. Jest to pluszak o niewielkich rozmiarach. Na uwagę zasługuje atestowany materiał, który ze względu na swoje właściwości będzie odpowiedni dla każdego dziecka! Sen niemowląt bywa niespokojny, dlatego Szumisia Suzy można używać już od momentu narodzin pociechy. Opisywana zabawka posiada wygodny uchwyt, który można z łatwością przymocować do kojca, łóżeczka, wózka, innej zabawki etc. Co więcej, ze względu na użycie odpowiednich materiałów uchwyt może być stosowany jako gryzak!

Najważniejszą cechą tego produktu jest mechanizm szumiący w postaci serca. Znajduje się we wnętrzu zabawki. Za pomocą jednego przycisku znajdującego się w miejscu serca Suzy można wybrać jeden z 5 trybów szumienia. Rodzic może włączyć szum różowy, szum biały, dźwięk fal morskich, odgłos wód płodowych lub padającego deszczu. Dlaczego do wyboru jest aż tyle? Może się okazać, że jeden tryb będzie mniej efektywny od innego. Można więc mieć pewność, że Szumiś Suzy będzie dobrym rozwiązaniem w przypadku każdej pociechy. Niesamowicie istotną sprawą jest automatyczne wyłączenie się zabawki. Po 60 minutach szum stopniowo się wyciszy, więc rodzic nie musi wyłączać produktu samodzielnie. Szczególną cechą tego modelu jest również czujnik snu. Mechanizm ten sprawia, że mimo braku szumu zabawka pozostaje w trybie czuwania. Kiedy dziecko się obudzi, to Szumiś Suzy zacznie emitować szum.

Dlaczego szum uśpi Twoje dziecko?

W brzuchu matki dziecko jest otoczona charakterystycznymi, szumiącymi odgłosami. Po porodzie jednak jego warunki zupełnie się zmieniają, co często powoduje dyskomfort u niemowlęcia. Szum natomiast daje dziecku poczucie bezpieczeństwa, ponieważ pociecha czuje się tak, jak przez wiele miesięcy podczas ciąży.

Wiadomo, że zabawki w najbliższym otoczeniu dziecka mogą szybko się zbrudzić. Spokojnie, Szumiś Suzy z czujnikiem snu posiada materiał odpowiedni do prania w pralce. Najlepiej jest wybrać temperaturę 30/40 stopni. Uwaga, przed myciem Szumisia należy wyjąć z niego mechanizm szumiący.

Atrakcyjna cena i najwyższa jakość! Szumiś Suzy będzie idealnym wyborem dla dobra Twojego dziecka. Już teraz kup prezent swojej pociesze!

Parametry techniczne:

kolor: różowy, kremowy

materiał: atestowany i przyjemny w dotyku

wysokość: 24 cm

szerokość: 13 cm

funkcje: czujnik snu, 5 rodzajów szumów, automatyczne wyciszanie, praca non-stop, regulacja głośności

zasilanie: 3 x bateria AAA (brak w zestawie)

Polecamy