Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Szumisie

Twoje dziecko zaśnie w końcu spokojnie – kup mu prezent już teraz! Szumiś Simon (mechanizm szumiący) na pewno spełni Twoje oczekiwania

Spokojny sen jest dla dziecka wręcz elementarny. Pociecha uczy się nowych rzeczy każdego dnia, poznaje świat i rządzące nim zasady. Z tego powodu musi do owej nauki nabrać sił, co w przypadku złego snu jest wręcz niemożliwe. Na przestrzeni wieków ludzie zastanawiali się, jak najlepiej, ale jednocześnie najbardziej bezpiecznie uśpić dziecko. Odpowiedzią okazały się wyjątkowe pluszaki, które emitują szum. Jednym z nich jest Szumiś Simon – mechanizm szumiący w nim zawarty odznacza się wyjątkową skutecznością!

Szumiś Simon to synek w wyjątkowej, szumisiowej rodzinie Lalusiów. Posiada stosunkowo niewielki rozmiar. Na szczególną uwagę zasługuje materiał wykonania, który jest hipoalergiczny i nadaje się dla każdego malucha. Dochodzi do tego również ciekawe wzornictwo pluszaka. Posiada on zamknięte oczka, a także charakterystyczny pieprzyk na swojej buzi. Futerko tego Szumisia ma kolor biały, a ubranko niebieski. Do zestawu dołączono uchwyt, za pomocą którego zabawkę można przytwierdzić np. do wózka, łóżeczka, fotelika itd. Jednocześnie pełni on funkcje gryzaka!

Oferowany przez nasz sklep Szumiś Simon ma mechanizm szumiący, który emituję pięć rodzajów dźwięków. Pierwszy jest szczególnie doceniany przez specjalistów – chodzi o szum biały. Wyróżnia się także szum różowy, morskich fal, deszczu i wód płodowych. Dziecko po urodzeniu musi sprostać zupełnie nowemu otoczeniu, a szumy przypominają mu o stanie, w jakim był przez 9 miesięcy ciąży, ponieważ w brzuchu mamy słyszało właśnie takie odgłosy, jak emitowane przez Szumisia. Ważną cechą tego modelu jest również funkcja automatycznego wyciszenia. Po godzinie pracy, zabawka się wyłączy. To przydatne, kiedy rodzic uśpił swoje dziecko i sam chce się położyć – nie musi samodzielnie wyłączać zabawki! Na uwagę zasługuje też możliwość obsługi jednym palcem (w miejscu niebieskiego serca z przodu pluszaka). Głośnością Szumisia można dowolnie sterować. Zabawka posiada także atrakcyjną cenę!

Parametry techniczne:

kolor: biały, niebieski

wysokość: 24 cm

szerokość: 13 cm

materiał: atestowane tworzywo bezpieczne dla dzieci

zasilanie: 3 x bateria AAA (brak w zestawie)

funkcje: 5 rodzajów szumów (szum biały, szum różowy, deszcz, morskie fale, wody płodowe), obsługa jednym palcem, regulowana głośność, automatyczne wyciszenie (po 60min zabawka cichnie)

konserwacja: po wyjęciu mechanizmu szumiącego można prać pluszaka w temperaturze 40 stopni Celsjusza