Wczytuję dane...
Model: 5553
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Baby Blanket "Pulpino" od marki Small Foot to praktyczna i kolorowa mata edukacyjna dla niemowlaka, na której maluszek może leżeć, rozciągać się i spędzać czas na rozwijającej i wartościowej zabawie. Maty edukacyjne służą do rozwijania zmysłów dziecka, pomagają wzmocnić odruch chwytania, a przy okazji mogą zająć uwagę malucha na naprawdę długi czas.

W zestawie otrzymujemy matę oraz trzy wyjmowane przytulanki z grzechotką lub piszczałką. Na ścianach maty znajdują się kolorowe zabawki w różnych kształtach, które służą do umacniania odruchu chwytania. Mata edukacyjna Baby Blanket "Pulpino" została wykonana z błyszczącego plastiku, który pozwala na jej łatwe i szybkie czyszczenie. Ściany boczne zapinane są na rzepy, co pozwala w razie potrzeby w prosty sposób umieścić na macie kocyk. Na pałąkach, które oplecione są miękkim materiałem, zostały umieszczone trzy kolorowe przytulanki, które zachwycają kształtem i efektem dźwiękowym.

Niewątpliwą zaletą maty Pulpino, którą oferuje nasz sklep internetowy, jest różnorodność kolorów i dźwięków, które otaczają dziecko z każdej strony. Pozwala to maluchowi na jednoczesną stymulację zmysłu słuchu i wzroku. Dzięki wymiennym i praktycznym elementom możemy ją łatwo modyfikować i tym samym dostosowywać do kolejnych etapów życia malucha. Dzięki żywym i intensywnym barwom, efektom dźwiękowym oraz różnym fakturom materiału, uwaga dziecka jest bezustannie stymulowana, a ono samo spędza czas na kreatywnej i edukacyjnej zabawie. Najmłodsze maluchy, w wieku około trzech miesięcy, najczęściej przypatrują się wiszącym na pałąkach zabawkom. Na kolejnych etapach rozwoju najczęściej dzieci dokładnie przyglądają się wszystkim elementom maty, zaczynają je chwytać, ściskać, obracać i w ten sposób poznają kształty i twardości różnych materiałów.

Jeżeli zastanawiasz się jaka mata edukacyjna będzie najlepsza dla Twojego dziecka, kup Baby Blanket "Pulpino". Zarówno przystępna cena, jak i doskonałe opinie użytkowników świadczą o tym, że jest to idealna mata dla niemowlaka.

Wymiary: około 80 x 60 x 70 cm 
Materiał: tkanina/tekstylia
Waga: 1,25 kg 
Wiek:brak (od narodzin)

Polecamy