Wczytuję dane...
Model: 7205
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Piękna, kolorowa karuzela do powieszenia nad łóżeczkiem dla dziecka - od razu przyciąga uwagę malucha i sprawia, że będzie chciał na nią patrzeć przed snem.

Karuzela dla niemowlaka posiada w zestawie 5 drewnianych łódeczek z różnokolorowymi żaglami, a spokojne odcienie barw użyte do wykończenia każdego jej elementu relaksują dziecko i nie drążnią jego wrażliwego wzroku. Każda z łódeczek wyposażona została w okrągłe bojki zabezpieczające ostre lub wystające elementy, których czerwona barwa dodatkowo pobudza wzrok dziecka do zerkania w stronę zabawki. Nieco wyżej zawieszono latarnię morską, a po dotknięciu jednej z łódeczek ma się wrażenie, że wszystkie zaczynają krążyć wokół niej. Zupełnie jak statki na morzu.

Sklep oferuje Państwu najwyższej jakości zabawki drewniane, a ta karuzela cieszy się dużym uznaniem klientów i zbiera wśród nich dobre opinie. Wysoka jakość zabawki i niska cena sprawiają, że będzie to dla rodziców produkt bardzo atrakcyjny.

Karuzela do łóżeczka marki SMALL FOOT (Małe stopki) posiada bardzo prosty system montażu: wszystkie łódeczki zaczepiane są na sznurkach z chmurkami do górnej konstrukcji, podobnie jak sama latarnia morska. Na szczycie konstrukcji znajduję się otwór z dziurką i wystarczy przewlec przez niego sznurek i podwiesić do dowolnego miejsca. Taki sposób montażu sprawia, że karuzela jest mobilna i można łatwo przenosić ją w różne miejsca, a demontaż nie wymaga żadnego wysiłku.

Kup karuzelę "Sailboat and Lighthouse" i spraw swojemu dziecku zabawkę, która nie tylko pomoże mu w uspokajaniu się przed snem, ale również będzie doskonałą inspiracją do zabawy w ciągu dnia. Przy karuzelce można snuć dziecku opowieści o marynarzach i rozwijać w maluchu chęć dotykania i przesuwania stateczków tak, by krążyły wokół latarni. Zabawka wpływa na koncentrację dziecka, jego skupienie, pobudza zmysł wzroku, dotyku i korzystnie oddziałuje na wyciszenie niemowlaka przed snem.

Wymiary: około 34 x 34 x 39 cm 
Materiał: drewno 
Waga: 0,24 kg 
Wiek: brak (od narodzin)

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...