Wczytuję dane...
Model: 11454
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Karuzela z kolorowymi zwierzątkami dżungli to wspaniały prezent, który spodoba się każdemu niemowlakowi. Zabawka do łóżeczka SMALL FOOT "Jungle" Mobile wpływa na ciekawość dziecka oraz pobudza je do prób chwytania przestrzennych zwierzątek. Całą konstrukcję wieszamy nad łóżeczkiem niemowlęcia lub matą edukacyjną, by mogło z łatwością obserwować swoich nowych towarzyszy zabawy. Drewniane mocowanie karuzeli przypomina duży, jasnozielony liść drzewa. Z niego wychodzi pięć żyłek, na których zawieszone są różne elementy, wykonane z drewna, kamienia oraz filcu. Wszystkie materiały są wysokiej jakości, umocowane solidnie dla bezpieczeństwa dzieci korzystających z zabawki. Na przezroczystych żyłkach znajdziemy: małe trójkąty w czterech kolorach (niebieski, żółty, zielony, czerwony), kafelki z namalowanymi liśćmi monstery czy piórkami oraz cztery zwierzątka. Zebra, tygrys, słoń oraz lama to przestrzenne figurki, zawieszone na zakończeniach sznurków. Każdy ze zwierzaków składa się z kamiennych części oraz filcowego wykończenia (np. w postaci uszu czy ogonka).

Karuzela do łóżeczka raz wprawiona w ruch zacznie się kręcić i obracać, pobudzając wyobraźnię i ciekawość milusińskich. W związku z tym, iż nie posiada dodatkowych dzwoneczków czy wmontowanych pozytywek będzie przyjazna dla odpoczynku i spokoju opiekunów, gdy dziecko będzie bawić się w najlepsze. Rodzice będą mogli również szybciej zareagować w przypadku kwilenia czy płaczu maluszka. Opinie psychologów na temat stosowania dźwięków wytworzonych sztucznie w zabawkach dla niemowlaków są podzielone, lepiej postawić więc na naturalność.

Sklep Maludas pragnie zachęcić do kupna zabawek stworzonych z naturalnych składników, które sprzyjają ekologicznemu stylowi życia. Uważamy, że cena jest zawsze adekwatna do wysokiej jakości elementów składowych użytych do produkcji oferowanych produktów.

Zestaw zawiera: karuzela dla niemowlaka (1 szt.)

Wymiary: około 34 x 15 x 39 cm 
Materiał: drewno, kamień, filc
Waga: 0,37 kg 
Wiek: brak (od narodzin)

Polecamy