Wczytuję dane...
Model: 1621
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Oryginalna zawieszka wahadłowa w kształcie mewy - idealna do powieszenia nad dziecięcą kołyską, wózkiem lub łóżeczkiem. Kolorystyka zabawki doskonale wpływa na wyciszenie dziecka i jednocześnie skupia jego uwagę na bujającej się zabawce, relaksuje i uspokaja niemowlę przed snem.

Zawieszka do łóżeczka zawiera 1 mewę z białym brzuszkiem szarymi skrzydełkami i intensywnie pomarańczowym dzióbkiem. Do skrzydeł mewy przymocowane są sznureczki i patyczek służące do wygodnego zawieszenia zabawki nad łóżeczkiem. Charakterystycznie uniesione skrzydła ptaka sprawiają wrażenie, jakby rzeczywiście latał, a poruszenie go palcem przez rodzica sprawia, że całość zaczyna się kiwać ruchem wahadłowym, co w naturalny sposób wspomaga usypianie dziecka. Mewę można podwiesić pod posiadaną karuzelę dla niemowlaka lub wykorzystać jako zawieszkę do wózka.

Zestaw został wykonany z ekologicznego drewna, dzięki któremu jest solidny i nie niszczy się tak jak zawieszki papierowe czy kartonowe.

Sklep proponuje wykorzystanie tej podwieszki na łóżeczko, jako dodatkowej metody wpływającej na uspokojenie dziecka i poprawiającej jego nastrój. Cena jest podana przy nazwie zabawki, a produkt cieszy się uznaniem klientów, którzy go do tej pory kupili i otrzymuje od nich dobre opinie. Kup zawieszkę na wózek "Seagull" i spraw, by Twoje dziecko mogło się cieszyć widokiem "latającego" ptaszka, w naturalnych, nieprzerysowanych kolorach.

Wszystkie zabawki podwieszane do łóżeczek marki Small Foot wyróżniają się doskonałą jakością i są przyjazne dla najmłodszych dzieci, które dopiero zaczynają poznawać świat. Wspierają one motoryczne zdolności dziecka, dobrze działają na wzrok malucha, rozróżnianie kolorów i umożliwiają wyciszenie niemowlaka przy wykorzystaniu sprawdzonych rozwiązań, takich,  jak bujanie, kołysanie i ruch wahadłowy. Zabawki Small Foot cieszą dzieci z całego świata już od ponad 20 lat.

Wymiary: około 74 x 31 x 98 cm 
Materiał: drewno 
Waga: 0,45 kg 
Wiek: brak (od narodzin)

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...