Wczytuję dane...
Model: 11093
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Dzieci wraz z kolejnymi etapami swojego rozwoju potrzebują nowych, zróżnicowanych bodźców, by iść dalej na przód w odkrywaniu świata dorosłych. Opiekunowie powinni więc zadbać o stymulację zmysłu wzroku, zapachu, dotyku, smaku oraz słuchu. Ten ostatni będzie można rozwinąć z pozytywką marki SMALL FOOT - Music Box "Jungle". Zabawka wykonana jest w stu procentach z certyfikowanego drewna, najlepszego gatunku (certyfikat FSC C138595), w pełni zaimpregnowanego dla bezpieczeństwa małych dzieci. W środku pozytywki znajduje się magnes, który podczas odgrywania melodii sprawia, że zwierzątka zaczynają ze sobą tańczyć. Słodka lama oraz zebra staną się ulubieńcami wszystkich małych dzieci. Zwierzęta pomalowane są w kolory i wzory właściwe dla swojego gatunku. Szkatułka zaś to połączenie koloru zielonego i niebieskiego w geometrycznych wzorach. Pozytywka ze zwierzątkami z dżungli SMALL FOOT Music Box "Jungle" będzie więc odpowiednia dla dzieci obu płci. Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki będą zadowoleni z możliwości obserwowania tańczących zwierzątek i wsłuchiwania się w dźwięki wydobywające się z pudełka. Pozytywka ma wgraną jedną melodię, której spokojny charakter przywodzi na myśl kołysankę. Zabawka może się więc stać elementem codziennego rytuału zasypiania (urządzenie działa nawet bez zwierzątek umieszczonych na magnetycznej tarczy). Ze względu na niewielkie elementy (figurki zwierzątek), które łatwo połknąć, zabawka zalecana jest dla dzieci powyżej trzeciego roku życia.

Pozytywka wraz z figurkami zwierząt umieszczona jest w tekturowym pudełku, co sprawia, że zakup łatwo zapakować jako prezent.

Zabawkę charakteryzuje cena w pełni adekwatna do jakości wykorzystanych materiałów. Sklep Maludas z troską o bezpieczeństwo dzieci oraz dobro środowiska naturalnego dobiera produkty wytworzone zgodnie z ideą ekologicznego stylu życia.

Zestaw zawiera: pozytywka (1 szt), tańczące zwierzątko (2 szt).

Wymiary: około 10 x 10 x 5 cm, figurki zwierzątek: wysokość 4,5 cm,  Ø 3,5 cm
Materiał: drewno 
Waga: 0,36 kg 
Wiek: od 3 lat

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...