Wczytuję dane...
Model: 11051
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Czy zabawka może być jednocześnie ładna, bezpieczna i edukacyjna? Oczywiście, że tak! Właśnie taka jest kostka interaktywna dla niemowlaka Motor Skills Cube "Move it" marki Small Foot. To nowoczesna zabawka motoryczna, która od pierwszych chwil wspiera rozwój młodego człowieka. Kostka składa się z aż siedmiu powierzchni do zabawy, które wspierają rozwój motoryki, spostrzegawczości oraz ogólnych umiejętności manualnych. Na każdej z nich znajdują się zróżnicowane elementy, z których każdy oddziałuje inaczej na malucha i stymuluje jego mózg do aktywności, która jest kluczowa na początku życia każdego dziecka. Dzięki temu podczas codziennej zabawy młody odkrywca nabiera wprawy w bardzo ważnych aspektach, które potem wpłyną na przyswajanie przez niego dalszych umiejętności.

Jeśli szukasz dobrego prezentu dla malucha to zabawka rozwojowa to świetny wybór, który z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Kostka interaktywna to doskonały, jednak często niedoceniany sposób na rozwijanie podstawowych umiejętności u dziecka poprzez wesołą i beztroską zabawę. Ta interaktywna kostka zbudowana jest z drewna i innych certyfikowanych materiałów, zapewniając tym samym bezpieczeństwo zabawy dla każdego dziecka. Urocza kolorowa i kolorowa stylistyka wraz z ciekawymi elementami przyciąga spojrzenia i zachęca do wypróbowania zabawki. Wiemy, że dzieci wprost nie mogą się od niej oderwać. A nas to zupełnie nie dziwi - kto nie chciałby móc bawić się na tak wiele sposobów? Przesuwanie, przekładanie, wyciąganie, wkładanie i tysiąc innych czynności, które można wykonać z ruchomymi elementami, sprawia, że kostka interaktywna to zabawka, która dzieciakom nie nudzi się nigdy.

Jeśli szukasz bezpiecznych, trwałych, estetycznych zabawek dla dzieci to nasz sklep jest miejscem, które z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Bezpieczne i edukacyjne zabawki to inwestycja w rozwój i zdrowie każdego malucha. Mamy nadzieję, że pozytywne opinie o naszych produktach i konkurencyjne ceny sprawią, że zdecydujesz się zostać z nami na dłużej. Już dziś kup wybraną zabawkę i podaruj radość dzieciakom!

Wymiary: około 46 x 40 x 48 cm 
Materiał: drewno, metal
Waga: 4,44 kg 
Wiek: od 12 miesięcy

Polecamy