Wczytuję dane...
Model: 10947
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Wielofunkcyjny drewniany pchacz dla niemowlaka marki SMALL FOOT to idealne rozwiązanie dla maluchów już od pierwszego roku życia. Wykonany z certyfikowanego drewna pochodzącego ze zrównoważonych upraw FSC. Posiada również metalowe wzmocnienia, elementy takie jak oś z hamulcem zabezpieczającym podczas nauki wstawania i chodzenia. Kolorowy edukacyjny wózek ma neutralne barwy i łagodne, bezpieczne krawędzie. Jego otwierana pokrywa to jednocześnie labirynt z przesuwanymi elementami. Ściany boczne pełnią różne funkcje. Na przodzie znajduje się sześcioelementowy sorter kształtów. Naprzeciwko niego plansza z zegarem oraz wskazówkami, które można ruszać. Pozostałe ściany to czarna tablica oraz obracane płytki do nauki liczenia.

Solidna kostka edukacyjna na kółkach pełni funkcję pchacza dzięki trwałej rączce ponad konstrukcją oraz czterem prostym kółkom. Wnętrze pomieści również sporą ilość przedmiotów, dzięki czemu zabawka edukacyjna staje się wózkiem. Pozwala na różne formy zabawy - od zwykłego wstawania i pchania, poprzez odgadywanie kolorów, sortowanie kształtów, liczenie, rozrywkę z zegarem czy malowanie po tablicy. Dzięki temu Walker "Move It" jest prawdziwie multifunkcyjnym urządzeniem mogącym zapewnić długie chwile beztroskiej frajdy dzieci i zbierającym najlepsze opinie wśród rodziców.

Każdy rodzaj sortera dla dzieci pomaga rozwijać zdolności poznawcze oraz koordynację rękę-oko. W przypadku tego pchacza dla niemowląt dziecko może korzystać z poszczególnych jego elementów w różny sposób na różnych etapach rozwoju. Stawianie pierwszych kroków oraz doskonalenie umiejętności chodzenia jest prostsze dzięki wsparciu, jakie daje pchacz dla niemowlaka. Pomaga w ćwiczeniu równowagi. Umożliwia również naukę rysowania, liczenia oraz odczytywania godzin z tarczy zegarowej. Dodatkowo, dzięki funkcji pojemnika na zabawki może być pomocny w ćwiczeniach utrzymywania porządku czy odgrywania ról.

W skład zestawu wchodzi sześcienny pchacz dla niemowlaka o wymiarach 39 x 40 x 42 cm, z uchwytem na wysokości 41 cm. Sklep oferuje produkt zapakowany w kolorowy karton. Aktualna cena jest bardzo atrakcyjna, kup pchacz dla dziecka jeszcze dziś! Do zestawu dołączone są drewniane kształty do sortera w ilości 6 sztuk. Rekomendowany wiek użytkownika, chłopca lub dziewczynki wynosi powyżej 12 miesięcy. Waga całości wykonanej z drewna z elementami metalowymi wynosi 5,58 kilograma.

Wymiary: wysokość około 41 cm, około 39 x 40 x 42 cm 
Materiał: drewno 
Waga: 5,58 kg 
Wiek: od 12 miesięcy

Polecamy