Wczytuję dane...
Model: 11429
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Czy słyszałeś o kultowej książeczce dla dzieci "Bardzo głodna gąsienica"? Przygoda zabawnej gąsieniczki zainspirowała twórców domku zamków od SMALL FOOT. Ta zabawka edukacyjna rozwijająca motorykę i umiejętność logicznego myślenia wzorowana jest na świecie małej gąsieniczki stworzonym przez Erica Carla. Domek zamków wykonany z naturalnego drewna ma mnóstwo drzwiczek, zamków i innych zamknięć, by ćwiczyć małe rączki i rozbudzać ciekawość. Ściany szczytowe na wyższym poziomie mają kolorowe drzwiczki, jedne zamykane na kłódkę, drugie na zamek z kluczykiem. Dolne boczne ścianki to kolejne miniaturowe drzwi z metalowymi zawiasami, z jednej strony wyposażone w zamek oraz zasuwkę z łańcuszkiem, z drugiej zamknięcia typu skobel. Dodatkowo wygodny uchwyt u góry "dachu" ułatwia przenoszenie. Pod nim znajduje się pokrywa z barwnym motylem zamykająca kolejną skrytkę na skarby. Kup nietypowy domek zamków, jego cena jest bardzo atrakcyjna, a bajeczne kolory i wysoka jakość wykonania przyciągają wzrok nie tylko małych użytkowników.

Tego typu zabawki motoryczne zawsze zachęcają dzieci do zabawy, gdyż posiadają elementy znane maluchom z codziennych zadań dla dorosłych. Przed zamykaniem drzwi, otwieraniem zamków dzieci są zwykle chronione, by nie zrobiły sobie krzywdy. Zabawka rozwojowa House of Locks pozwala na ćwiczenie życiowych umiejętności bez zbędnego ryzyka. Osoby, które ją poznały, mają same dobre opinie. Doskonale zaprojektowanie zabawki zręcznościowe rozbudzają ciekawość maluchów, ćwicząc małą motorykę rąk i koordynację ręka-oko. Umożliwiają schowanie drobiazgów do licznych skrytek. Przy zabawie z opiekunem zabawki edukacyjne stwarzają również możliwość podjęcia tematów bezpieczeństwa, uczą odpowiedzialności. Mogą być podstawą do nauki kolorów, nazywania kształtów.

Najlepsze zabawki rozwojowe oferowane przez sklep pakowane są w barwne pudełka. House of Locks składa się z domku ze skrytkami z przymocowanymi drzwiczkami, zamknięć i kłódki, a także pęku sześciu kluczy - po dwa klucze do każdego zamka oraz dwa do kłódki. Całość ma wysokość około 28 cm, szerokość i długość to odpowiednio 17 i 18 cm. Materiały wykonania to drewno malowane bezpiecznymi substancjami oraz metalowe i plastikowe elementy zamknięć, kluczy i zawiasów. Waga z opakowaniem około  1,33 kg.

Wymiary: około 17 x 18 x 28 cm 
Materiał: drewno 
Waga: 1,33 kg 
Wiek: od 3 lat

Polecamy