Wczytuję dane...
Model: 12090
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Pomysłowy domek zamków to prosta, a zarazem niezwykle zajmująca zabawka motoryczna. Compact Lock House marki SMALL FOOT został wykonany z estetycznego i trwałego drewna. Jest starannie wykończony, a jego krawędzie zaokrąglone tak, by nie stwarzał zagrożenia dla dziecka. Czerwony dwuspadowy daszek przykuwa uwagę, a sznurkowy uchwyt ułatwia przenoszenie. W bryle domku znajdują się 4 pary kolorowych drzwiczek, po jednych na każdej ściance. Metody zamknięcia są zróżnicowane - zasuwka, zamek na kluczyk, gałka czy rodzaj drewnianego skobla. Każde z drzwi, jakie ma ta zabawka edukacyjna, otwiera się również w inny sposób - na lewo, prawo, do góry oraz na dół. Dzięki temu dziecko może spędzić długie i przyjemne chwile pełne poznawania i zabawy.

Dobre zabawki zręcznościowe tego typu potrafią doskonale rozwijać wiele umiejętności dziecka. Można przeprowadzać różne scenariusze zabawy, maluch może bawić się również samodzielnie pod nadzorem rodzica. Zabawka edukacyjna Lock House wzbudza w dziecku ciekawość i chęć poznawania świata. Uczy umiejętności praktycznych - otwierania i zamykania różnego typu zamków. Może stać się także elementem nauki o bezpieczeństwie i podstawowych zasadach społecznych. Wnętrze domku dla wielu dzieci staje się miejscem na skarby, które mogą zamknąć na kluczyk. Ćwiczone są precyzyjne ruchy rąk, mała motoryka, a także umiejętność logicznego myślenia. Kolorowe zabawki motoryczne to także okazja do nauki podstawowych barw, kierunków, kształtów. Należy zwrócić szczególną uwagę na dołączony do zestawu kluczyk do zamka, by dziecko nie próbowało go połykać. Cena domku zamków jest niezwykle atrakcyjna, sprawdź również najlepsze opinie potwierdzające wyjątkowość zabawki.

W skład zestawu wchodzi kompaktowy domek zamków z czterema otwieranymi na różne sposoby drzwiami, zawiasami oraz dołączonym kluczykiem. Produkt, jaki oferuje sklep, pakowany jest w kolorowe pudełko kartonowe, łączna waga to 0,82 kg. Kup go dla swojego dziecka lub wybierz na prezent. Wykonany z drewna malowanego bezpiecznymi dla dziecka substancjami oraz z elementów metalowych. Uchwyt ze sznurka tekstylnego. Zalecany dla dzieci chłopców lub dziewczynek w wieku powyżej 3 lat. Wymiary zabawki to około 13 x 13 x 17.5 cm.

Wymiary: około 13 x 13 x 17,5 cm 
Materiał: drewno 
Waga: 0,82 kg 
Wiek: od 3 lat

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...