Wczytuję dane...
Model: 5886
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Interaktywna, drewniana kostka dla dzieci z mnóstwem elementów, które pozwolą maluchowi odkrywać świat! Ten kreatywny sześcian pełen zręcznościowych układanek został wzbogacony o spiralne elementy do przesuwania umieszczone na jego szczycie. Zabawka rozwojowa, która uruchamia wyobraźnię dziecka i skłania je do poszukiwania właściwych rozwiązań w formie prostego chwytania, przesuwania i dopasowywania elementów.

 

Jako rozbudowana kostka interaktywna dla niemowlaka składa się z 4 ścianek z kolorowymi zabawami oraz nasady poprawiającej zdolności motoryczne dziecka. Pierwsza boczna ścianka to kolorowe liczydło z drewnianych kółek, druga to zabawne koniczynki do przesuwania w wydrążonych w drewnie rowkach, trzecia to klocki obrotowe z pierwszymi cyferkami z jednej strony i odpowiednią liczbą figur z drugiej, a ostatnia ścianka to czarna tablica, na której dziecko może pisać pierwsze literki czy tworzyć własne szlaczki.

 

Każda ze ścianek tej interaktywnej kostki została wykonana z elementów drewnianych, dzięki czemu cała zabawka jest niezwykle solidna i wytrzymała. Kolorowe ścianki pobudzają dodatkowo zmysł wzroku dziecka i zachęcają malucha do zabawy. Kup tę kostkę i sam sprawdź, ile radości może mieć dziecko z zabawy tak różnorodnymi elementami.

 

Wysokość zabawki umożliwia korzystanie z niej zarówno na podłodze, gdy dziecko jest młodsze, jak i na stole, pod warunkiem zapewnienia pociesze bezpiecznego i stabilnego siedzenia.

 

Nasz sklep w poszukiwaniu zabawek dla dzieci stawia przede wszystkim na ich kreatywność, rozwijanie dziecięcych umiejętności i porządne wykonanie. Cena jest bardzo atrakcyjna, a sama zabawka daje możliwość wykorzystywania jej na wiele różnych sposobów, ponieważ zarówno jej ścianki, jak i górne spirale na daszku dostarczają dzieciom wielu bodźców wpływających na ich rozwój ruchowy i zręcznościowy. Kostka interaktywna Spring Motor Skills Training Cube zbiera wśród klientów same dobre opinie.

Wymiary

około: 20 x 20 x 36 cm

Marka Small Foot
Materiał drewno
Waga w pudełku 1,9 kg
Wiek 12 miesięcy +
Płeć
dziewczynka, chłopiec

Polecamy