Wczytuję dane...
Model: 10494
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Motor Skill Cubes with the elephant to uniwersalna zabawka motoryczna, która bardzo pozytywnie wpływa na rozwój dziecka. Mnogość jej zastosowań powoduje, że dziecko będzie po nią sięgało często i z ochotą. Ze względu na swoją formę jest to też zabawka interaktywna, dzięki czemu nie znudzi się zbyt szybko.

Cała konstrukcja składa się w większości z drewnianych elementów, jednak miejscami zastosowano też części metalowe. Prezentowana kostka interaktywna składa się z podstawy, którą stanowi 6 ścianek przykrytych pokrywą, na której znajduje się podwójna pętla motoryczna wyposażona w koraliki. Pokrywa jest także ozdobiona pięknym malunkiem słonia, co z pewnością ucieszy i rozbawi niejednego malca. Na każdej z wymienionych ścianek natomiast znajduje się inne zadanie do wykonania dla dziecka. Mamy tutaj sorter kształtów z klockami (koło, trójkąt i kwadrat) i kolorów, koła zębate, kolorowy zegar, na którego tarczy znajdują się cyfry arabskie, obrotowe klocki na drążkach pokryte wizerunkami zwierząt, małe, kolorowe liczydło oraz „wyścigi” słonia i żyrafy. Taka ilość różnorodnych zabaw z pewnością zajmie pociechę na długie godziny nie tylko poprzez zabawę, ale także naukę i odkrywanie świata liczb, kształtów, kolorów i przyrody.

Zawarte w tej interaktywnej kostce zabawy to idealny sposób na ćwiczenie bardzo istotnej motoryki małej u dziecka. Poprzez przesuwanie, obracanie, chwytanie, przekładanie koralików, maluch ćwiczy także koncentrację, co bardzo pozytywnie wpływa także na kolejne etapy jego rozwoju. Ponadto zabawka pomaga w ćwiczeniu drobnych umiejętności takich jak tworzenie i dzielenie zbiorów i pozytywnie wpływa na rozwój pamięci dziecka. Opinie zadowolonych rodziców jasno wskazują, że jest to zabawka godna uwagi i zakupu.

Przedstawiona tutaj zabawka jest wykonana bardzo estetycznie, pozbawiona ostrych krawędzi dla zachowania maksymalnego bezpieczeństwa dziecka. Jej wysokość to 31 cm, a więc mniejsze dzieci mogą się nią bawić zarówno na stojąco, jak i na siedząco. Nie czekaj więc dłużej, zamów Motor Skill Cube with elephant od SMALL FOOT z naszego sklepu w atrakcyjnej cenie już dziś!

Wymiary: około 29 x 29 x 31 cm

Materiał: drewno, metal

Waga w pudełku: 1,73 kg

Wiek: od 12 miesięcy

Polecamy