Wczytuję dane...
Model: 10321
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Stolik interaktywny to kolejne narzędzie wspierające w prawidłowym rozwoju motoryki dziecka. Zawarte w nim elementy mają pobudzić malucha do chwytania, przekręcania, dopasowywania czy przesuwania kształtów. Stolik edukacyjny SMALL FOOT "2 in 1" Motor Skills Trainer and Music table ma jeszcze dodatkową funkcję - muzyczną. W związku z umieszczonymi na szczycie cymbałkami oraz drewnianymi pałeczkami, dołączonymi do zestawu. Stolik został w całości wykonany z zaimpregnowanego drewna i pomalowany na wiele kolorów. Blat stołu to miejsce wszelkich zabaw, bowiem do niego przymocowane są wszelkie dodatkowe elementy. Dziecko znajdzie trzy pokrętła (niebieskie, czerwone, zielone) przypominające koła zębate skomplikowanego mechanizmu. Pokręcenie jednym z nich wprawi w ruch pozostałe, co może cieszyć się dużym zainteresowaniem, by odkryć, jak to działa. Pod cymbałkami umieszczono dwie rybki (zielona, żółta), które można przesuwać tak, jak by pływały rzeką. Żółw ma z kolei przezroczystą skorupę, by można było przez nią obserwować co dzieje się pod stołem. Na sznurku przymocowano klocek, który może posłużyć jako element perkusyjny.

Na blacie stołu edukacyjnego znajdziemy trzy wgłębienia o kształcie kwadratu, trójkąta i koła, do których będziemy mogli dopasować klocki. W razie początkowych kłopotów ze znalezieniem właściwej figury pomogą nam kolory. Każde wgłębienie ma kolor odpowiadający barwie klocka, który powinien do niego pasować. Po przeciwległej stronie stolika znajduje się zakręcona sprężyna, po której dziecko może przesuwać koraliki z jednej strony na drugą.

Sklep Maludas dba o to, by cena produktów odpowiadała wysokiej jakości wykonania produktów. Nasi specjaliści dobierają zabawki i akcesoria wytworzone z najlepszych materiałów, w duchu ekologicznego stylu życia. Kup stolik edukacyjny dla swojej pociechy już dziś i przekonaj się na własnej skórze o prawdziwości opinii, które możesz o nim przeczytać.

Zestaw zawiera: stolik edukacyjny (1 szt), klocki geometryczne (3 szt), cymbałki (1szt), pałeczki (2 szt), sprężyna z koralikami (1 szt).

Wymiary: wysokość około 47 cm, Ø około: 39 cm
Materiał: drewno, metal
Waga w pudełku: 4,01 kg 
Wiek: od 18 miesięcy

Polecamy