Wczytuję dane...
Model: 1573
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Jako opiekunowie chcielibyśmy, by kupowane przez nas zabawki dla dzieci przynosiły nie tylko frajdę, ale i naukę. Stosunkowo łatwo przychodzi nam wybieranie książeczek dla starszych podopiecznych, ale co dać w prezencie niemowlakom? Opinie ekspertów są jednoznaczne - najlepiej postawić na zabawki zręcznościowe, które wspierają rozwój ruchowy malucha. SMALL FOOT Rabbit Ride-on Shape Sorter to wesoły króliczek, który potrafi jeździć na swoich kółko-nogach. W jego brzuszku możemy schować wiele naszych skarbów, ale przede wszystkim jest to miejsce na dołączone do zestawu klocki geometryczne. Bryły można włożyć do wnętrza jeździka na kilka sposobów. Otwory znajdziemy pod ogonkiem zwierzątka, w miejscu szyi oraz po bokach. Wnęki boczne są o wiele mniejsze i mają kształt odpowiadający przekrojowi bryły (serduszko, gwiazdka, księżyc, koło, trójkąt, kwadrat). Sorter dla niemowlaka to podstawowe narzędzie do ćwiczenia logicznego myślenia, umiejętności chwytania i dopasowywania przedmiotów do otworów. Kiedy dziecku znudzi się załadunek klocków, na króliczku można bezpiecznie pojeździć, w czym pomogą uchwyty umieszczone pod uszami zwierzątka. Dominujące kolory jeździka to pomarańczowy, żółty oraz zielony. Siedzisko pomalowano na niebiesko. Każdy z klocków geometrycznych ma swój własny kolor, a na ich szczycie znajdziemy zabawne szlaczki i wywijasy. Zabawka jest uniwersalna płciowo (może z niej korzystać zarówno chłopiec, jak i dziewczynka) oraz odpowiednia dla dzieci powyżej dwunastego miesiąca życia.

Jeździk z sorterem kształtów SMALL FOOT Rabbit Ride-on Shape Sorter jest w całości wykonany z drewna, które zostało poddane procesowi impregnacji.

Sklep Maludas posiada w swojej ofercie specjalnie wyselekcjonowane artykuły, które zostały stworzone w duchu ekologicznego stylu życia. Cena jest adekwatna do wysokiej jakości użytych materiałów i wykonania produktu.

Zestaw zawiera: jeździk z sorterem kształtów (1 szt), klocki geometryczne (6 szt).

Wymiary: około 43 x 23 x 28 cm 
Materiał: drewno 
Waga: 3,56 kg 
Wiek: od 12 miesięcy

Polecamy