Wczytuję dane...
Model: 2457
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Popularny i lubiany producent zabawek i artykułów wspomagających rozwój dzieci od najmłodszych lat SMALL FOOT w swojej ofercie posiada Activity Loop Animals, co w języku polskim oznacza po prostu pętla motoryczna z motywem zwierzęcym. Ten niewielkich rozmiarów produkt zapewnia każdemu dziecku prawidłowy rozwój motoryczny, który jest bardzo istotny i powinien być kształtowany od pierwszych lat życia dziecka. Zabawka rozwojowa, która od dostawcy jest sprowadzana przez nasz sklep, jest prostym przyrządem, który jednocześnie uczy i bawi. Na niewielkiej deseczce zamontowana jest pętla, na której zamieszczonych jest osiem kolorowych elementów. Zadaniem dziecka jest przesuwanie tych elementów po pętli. Czynność ta kształtuje ich motorykę, kształci zmysł dotyku, pozwala poznawać podstawowe kolory. Oprócz pętli na drewnianej podstawce znajdować się może w zależności od wybranego wariantu uśmiechnięta żaba lub myszka, które swoją postawą zachęcają maluszków do zabawy. Dobrej jakości materiały wykonania, jak również samo wykonanie, gwarantują długą wytrzymałość tego produktu.

Oferowana zabawka zręcznościowa jest jednoczęściowym przedmiotem, który będzie odpowiedni już dla dzieci od pierwszego roku życia. Biorąc pod uwagę wszystkie ważne aspekty produktu, to jego cena jest adekwatna do jakości. Opinie, które można spotkać wśród internautów lub rodziców z bliskiego danej osobie środowiska, gwarantują, że jest to przedmiot warty uwagi. Kup tę pomysłową i lubianą pętlę motoryczną dla swojego dziecka lub podaruj ją komuś w prezencie - na pewno będzie to udany i przemyślany zakup.

Producent SMALL FOOT potrafi dostrzec potrzeby dzieci. Dzięki ich przemyślanym produktom rodzice mogą cieszyć się, że wychowywane przez nich dzieci prawidłowo się rozwijają do odpowiedniego i zdrowego funkcjonowania w przyszłości. Dzięki zabawkom z etykietą wspomnianego producenta dzieci mają zagwarantowane wiele godzin frajdy, która jest bezpieczną dla nich formą rozrywki, i w dodatku, co chyba najważniejsze, wpływającą na ich rozwój motoryczny.

Wymiary: około 10 x 7 x 12 cm 
Materiał: drewno 
Waga: 0,34 kg 
Wiek: od 12 miesięcy

Polecamy