Wczytuję dane...
Model: 10219
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Każde dziecko potrzebuje stymulacji na kolejnych etapach rozwoju. Dlatego nasz sklep poleca ciekawą zabawkę służącą szkoleniu umiejętności motorycznych. Drewniana zabawka rozwojowa nawiązuje do leśnej tematyki. Przeznaczona jest dla dzieci, które skończyły pierwszy rok życia i potrzebują nowych wyzwań. Kolorowa pętla motoryczna pomoże im ćwiczyć małe rączki i palce. Do drewnianej, okrągłej podstawki przymocowane są dwa metalowe pręciki w świeżych barwach jesieni. Wierzch podstawki pomalowany jest na zielono z drobnymi, białymi kwiatkami. Do podstawki przymocowane są dwa grzybki-muchomorki z czerwonymi kapeluszami i dwa jeżyki w kolorze naturalnego drewna. Całość przedstawia fragment łąki lub lasu. Na metalowych pałąkach umieszczone są barwne koraliki oraz liść i ptaszek. 

Ta miła, dziecięca zabawka zręcznościowa może pełnić kilka funkcji. Kup ją swojemu maluchowi, by bawił się małymi jeżykami i przesuwał koraliki po pętli motorycznej. Zabawka ma niedużą wagę i wielkość dostosowaną do możliwości dzieci siedzących oraz wstających. Pętla jest poręczna, nie posiada kantów, wszystkie elementy są tak opracowane, by były maksymalnie bezpieczne. Zabawka rozwojowa będzie towarzyszyła dziecku zarówno w domu, jak i podczas spacerów. Można ją zabrać w podróż, do auta, żeby zająć dziecko podczas jazdy. Także podczas dłuższych spacerów, dziecko może ćwiczyć rączki. 

Inne zastosowanie pętli wiąże się ze wspólną zabawą dziecka wraz z rodzicami. Można tworzyć historie i opowiadać o życiu leśnych stworzeń: miłych jeżyków spacerujących po łące i szukających pożywienia przed zimą. Dziecko szkoli motorykę i rozwija wyobraźnię. Uczy się rozpoznawania kształtów oraz kolorów. 

Opinie rodziców, którzy kupili ją swoim pociechom, są jednoznaczne: warto podarować malcowi taki prezent! To nieodłączny element zabaw rocznego dziecka. Uczy skupienia na jednej czynności i rozwija wiele podstawowych umiejętności. Do zakupu zachęca także atrakcyjna cena.

Wymiary: wysokość około: 23 cm, Ø: 18 cm
Materiał: drewno, metal
Waga: 0,71 kg 
Wiek: od 12 miesięcy

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...