Wczytuję dane...
Model: 10590
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Czy samochód straży pożarnej powinien jechać do szkoły, a karetka na posterunek policji? A co jeśli trafimy na ślepą uliczkę? Zabawka sensoryczna SMALL FOOT City Maze Puzzle to pretekst do rozpoczęcia wspaniałej zabawy. Labirynt to zbiór dróg o różnych kształtach i długościach. Po ulicach poruszać się mogą 4 pojazdy (karetka pogotowia, radiowóz policyjny, wóz strażacki, autobus szkolny). Umieszczone są na planszy w sposób, który umożliwia jedynie poruszanie się po drogach labiryntu, nie można ich wyciągnąć z tablicy motorycznej, dlatego gra jest odpowiednia dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia. W najprostszej wersji zabawy staramy się, by określone pojazdy trafiły do miejsc, z których pochodzą (namalowanych na planszy), W bardziej rozbudowanych wersjach gry możemy tworzyć historie np. o pożarze w szkole, który musi ugasić wóz strażacki lub złodzieju, który próbuje okraść dom. Tablica zręcznościowa może również posłużyć jako doskonałe ćwiczenie pamięci dziecka. Opowiadamy maluchowi bajkę o tym gdzie jeździły konkretne pojazdy, a nasz podopieczny ma powtórzyć wydarzenia z historii na planszy. Możliwości jest wiele, a zabawy - co nie miara!

Na tablicy namalowane są budynki (dom, szkoła, szpital, posterunek policji, remiza), sygnalizacja świetlna oraz znak zakazu wjazdu. Wszystko w otoczeniu zielonej trawy, drzew i kwiatków. Kolorowe tło i ciekawe grafiki pobudzają zmysł wzroku i zachęcają dzieci do zabawy. Kup, a na pewno zobaczysz uśmiech na twarzy małych dorosłych!

Tablica motoryczna marki SMALL FOOT jest w całości wykonana z zaimpregnowanego drewna najwyższej jakości. Sklep Maludas dokłada wszelkich starań, aby oferowane produkty były wykonane w duchu ekologicznego stylu życia. Cena zawsze odzwierciedla trwałość zabawki, jakość materiałów użytych do produkcji oraz/lub pomysłowość gry.

Czekamy na Państwa opinie o produkcie SMALL FOOT City Maze Puzzle!

Zestaw zawiera: tablica motoryczna (1 szt).

Wymiary: około 25 x 25 x 2,5 cm 
Materiał: drewno 
Waga: 0,71 kg 
Wiek: od 12 miesięcy

Polecamy