Wczytuję dane...
Model: 10461
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

SMALL FOOT The Very Hungry Caterpillar Motor Skills See-saw - balansująca gra zręcznościowa „Bardzo głodna gąsienica”, to zabawka, które z pewnością przyniesie naszym pociechom wiele radości.

Drewniane zabawki w trosce o środowisko

Firma SMALL FOOT do produkcji „Bardzo głodnej gąsienicy” użyła wytrzymałego drewna. Materiał ten pokryty bezpiecznymi i atestowanymi farbami zapewni ciekawą formę zabawy. Zabawka ta składa się z kilku elementów, których jednak nie można rozdzielić. Gąsienica należy do typu balansujących.

Na czym polega zabawa?

Zabawka SMALL FOOT The Very Hungry Caterpillar Motor Skills See ćwiczy zdolności motoryczne naszego dziecka. Zabawa polega na „nakarmieniu” bardzo głodnej gąsienicy, czyli przesunięciu drewnianych elementów, które posiadają namalowane owoce. „Pokarm” naszej gąsienicy ułożony jest naprzemiennie z mniejszymi koralikami, które posiadają odmienny kształt. Te różnice pozwalają małym rączką poznać i badać różne kształty, a przekładanie drewnianych elementów po wyznaczonym torze, kiedy zabawka cały czas balansuje, nie jest takie proste dla naszych maluchów. O to przecież chodzi w zabawie przy pomocy elementów stymulujących rozwój, żeby wykonywane zadania nie należały do łatwych.

Ekologiczne podejście SMALL FOOT

Firma SMALL FOOT słynie z działań, które mają minimalizować negatywny wpływ działalności firmy na środowisko naturalne. Zabawki wychodzące z produkcji SMALL FOOT, to produkty umożliwiające twórcze zabawy. Firma koncentruje się na produkcji zabawek, które pomagają rozwijać motorykę u dzieci i wspomagają także rozwój zmysłów:

  • słuchu

  • dotyku

  • wzroku.

Nauka przez zabawę jest najlepszą formą spędzania czasu, jaka możemy zapewnić naszemu dziecku. W ten sposób czas spędzony na zabawie pozwoli na rozwój ogólny. Zabawki produkowane przez firmę SMALL FOOT dedykowane są dla noworodków, a także dla nastolatków- każdy egzemplarz posiada oznaczenie, do jakiego przedziału wiekowego skierowany jest konkretny produkt. SMALL FOOT The Very Hungry Caterpillar Motor Skills See-saw polecana jest dla dzieci od 12 miesięcy.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie możemy zaproponować zabawki SMALL FOOT w bardzo przystępnych cenach. Kup swojemu dziecku najlepsze zabawki, których jakość potwierdzają liczne pozytywne opinie zadowolonych rodziców.

Wymiary: około 25 x 9 x 28 cm 
Materiał: drewno, metal
Waga: 0,74 kg 
Wiek: od 12 miesięcy

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...