Wczytuję dane...
Model: 10405
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Tekstylna, wydająca dźwięki, zaskakująca zróżnicowaniem w niewielkiej, odpowiedniej dla najmniejszych rączek formie. Bardzo głodna gąsienica - zabawka edukacyjna dla dzieci 0+ sprawia, że już najmłodsze brzdące poznają odczucie zaciekawienia, a po nim przyjemność z możliwości samodzielnego sprawdzenia, co tę ciekawość wywołuje. Miękka zabawka Bardzo głodna gąsienica w wersji pluszowej posiada rzepy, dzięki którym można łatwo przypiąć ją do łóżeczka lub wózka.

Głodna gąsienica jest przykładem na to, jak lubiane przez dzieci są zabawki zręcznościowe. Im starsze dziecko, tym więcej możliwości zabawy z pluszową gąsienica odkryje. Wyjątkową frajdą będzie poznawanie każdego z elementów gąsienicy: wydającego dźwięki, wyposażonego w przemieszczające się wewnątrz pustej przestrzeni niewielkie kuleczki, a także poruszające się swobodnie, przymocowane gryzaki, obręcze oraz ciągnięte na sznurku, pluszowe jabłuszko.

Bardzo głodna gąsienica, powstała na wzór postaci z książki Erica Carle'a. Jest zabawką bezpieczną dla dzieci już w trakcie pierwszego roku życia. Wykonana została z uwzględnieniem najwyższych standardów, zapewniając w pełni bezpieczne użytkowanie. Rodzaje i barwy materiałów zostały dobrane w taki sposób, aby pozytywnie wpływały na zdolności poznawcze oraz nie obciążały wrażliwego wzorku najmłodszych dzieci. Zabawki motoryczne doskonale motywują dzieci do ruchu, wspierając ich prawidłowy rozwój. 

Zabawka świetnie sprawdzi się przez wiele miesięcy, nie pozwalając dziecku na nudę. Podczas każdej zabawy, polegającej na poznawaniu poprzez dotyk kształtów oraz poprzez wzrok elementów kolorystycznych dziecko będzie zajęte odkrywaniem szczegółów, które wcześniej nie zwróciły jego uwagi. Jeżeli zdąży poznać już elementy w przedniej części, z pewnością skupi się na tylnej. Zestaw zawiera zabawkę Bardzo głodna gąsienica, wraz z bateriami. Kup zabawkę w konkurencyjnej cenie. Nasz sklep gwarantuje bezpieczną i szybką dostawę, sprawdź opinie zadowolonych konsumentów. 

Wymiary: około 39 x 15 x 6,5 cm 
Materiał: tekstylia, tkaniny 
Waga: 0,34 kg 
Wiek: brak (od narodzin)

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...