Wczytuję dane...
Model: 10404
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Zabawka motoryczna marki Small Foot z serii Bardzo głodna gąsienica, inspirowana książką Erica Carle'a, dostępna w formie miękkich klocków, połączonych ze sobą w rzędzie. Zestaw zawiera zabawkę Bardzo głodna gąsienica wraz z przywieszką do łatwego przymocowania. Zabawka, przeznaczona jest dla najmłodszych dzieci, już od pierwszych dni życia, które wraz z każdym tygodniem nabywania umiejętności zmienią sposób zabawy gąsienicą.

Trzy, ruchome, miękkie, wypełnione wydającą ciekawe dźwięki zawartością klocki powstały z dbałością o bezpieczeństwo dziecka. Tkanina jest w 100% bezpieczna w kontakcie ze skórą maluszka, a wzór z motywami zwierzęcymi wykonany został w zdecydowanych, a jednocześnie stonowanych odcieniach. Dzięki dużej dawce zieleni zabawka nie wpływa na dziecko zbyt pobudzająco, wspomagając chęć dłuższego skupienia uwagi na odwracaniu klocków, tworzących różnorakie konfiguracje wizualne.

Głodna gąsienica od Small Foot jest zabawką, wspomagającą rozwój motoryczny dziecka. Dla maluszków, leżących na brzuchu, zabawka przywieszona na ramie łóżeczka będzie oddziaływała zachęcająco do podnoszenia głowy, odwracania się, unoszenia kończyn, dzięki czemu już najmłodsze szkraby będą miały zapewnioną porcję ruchu, wspomagającą zdrowy rozwój oraz wzmacniającą mięśnie. Zabawka motoryczna dla najmłodszych nie zostanie odrzucona, gdy dziecko będzie potrafiło już utrzymać się w pozycji siedzącej. Można ją przymocować do wózka spacerowego lub fotelika samochodowego, aby maluszek mógł zająć się ciekawymi kolorami oraz intrygującym wypełnieniem, gdy podróż zacznie go nużyć. Dziecko, które stawia pierwsze kroki, z pewnością chętnie pospaceruje z głodną gąsienicą, którą wygodnie złapie za przywieszkę.

Zabawka od Small Foot stanie się ulubionym towarzyszem codziennych zabaw, a kolejny raz odkryta zostanie, gdy dziecko pozna pierwowzór w książce. Nasz sklep internetowy gwarantuje, że cena produktu jest bardzo atrakcyjna. Przeczytaj opinie i nie zastanawiaj się długo, kup zabawkę, doskonale wpływającą na rozwój motoryczny maluszka.

Wymiary: około 36 x 7 x 7 cm 
Materiał: tekstylia, plusz
Waga: 0,11 kg 
Wiek: brak (od narodzin)

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...