Wczytuję dane...
Model: 10403
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Kolorowa, pluszowa gąsienica z funkcją wibracji daje znać, że jest bardzo głodna. To wyjątkowo ciekawa zabawka sensoryczna. Wygląda jak wielobarwna maskotka, lecz posiada dodatkowe funkcje, zachęcające dziecko do aktywności i stymulujące jego zmysły.

Przyda się maluchom na każdym etapie rozwoju, już od pierwszych dni życia. Funkcja wibracji i delikatnych, szumiących dźwięków jest odpowiedzią na zapotrzebowanie naszych pociech na bodźce zewnętrzne. Niemowlęta uwielbiają szum i ciekawe dźwięki. Nasz sklep prezentuje tę oto maskotkę służącą do zabawy oraz uspokajania niemowląt. Warto mieć ją zawsze przy sobie, by w razie potrzeby uruchomić wibracje, które zwrócą uwagę malca. Delikatne drgania aktywizują zmysł dotyku.

Zabawka z funkcją wibracji dostarczy wiele emocji i radości naszemu dziecku. Jest to także zabawka motoryczna, gdyż maluch może ją chwytać i rozciągać. Jeśli położymy ją przed niemowlęciem leżącym na brzuszku, wówczas kolorowa gąsienica będzie zachęcała do wysiłku, podnoszenia główki i pierwszych prób pełzania. Dla starszaków maskotka sensoryczna będzie towarzyszem zabaw. Niewielki uchwyt przy główce gąsienicy służy do mocowania przy wózku lub do podwieszenia przy szczebelkach łóżeczka. Można ją powiesić w dowolnym miejscu. To bardzo pomysłowy gadżet o wielu funkcjach. Pomaga dziecku zrozumieć świat, przyciąga uwagę ciekawymi barwami i rozmaitymi, drobnymi naszywkami.

Pluszowa gąsienica służy do szkolenia umiejętności motorycznych. Maluch chwyta ją paluszkami, szarpie, ogląda i rozpoznaje kształty. Kolorowe, szyte ze wzorzystych materiałów kółka można ugniatać, przytulać i ściskać. Materiał wysokiej jakości nie wchłania kurzu i jest bezpieczny dla najmłodszych dzieci.

Gąsienica posiada pozytywne opinie rodziców. Jej atrakcyjna cena sprawia, że będzie to wspaniały upominek lub podarunek bez szczególnej okazji. Kup swojemu dziecku sensoryczną zabawkę z funkcją wydawania dźwięków, a zobaczysz, że sprawi mu ogromną radość.

W opakowaniu znajduje się 1 gąsienica z mechanizmem wibracji.

Wymiary: około 39 x 15 x 6,5 cm 
Materiał: tekstylia, plusz 
Waga: 0,34 kg 
Wiek: brak (od narodzin)

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...