Wczytuję dane...
Model: 11106
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Motor Skills Toy Set od marki Small Foot to kompletny i wyjątkowo sympatyczny zestaw zabawek sensorycznych przeznaczonych dla maluchów, które skończyły roczek. Ten szczególny rodzaj zabawek wspiera rozwój malucha i usprawnia procesy integracji sensorycznej. Oznacza to, że poprzez zabawę organizm malucha uczy się optymalnie dostosowywać reakcje ruchowe lub myślowe do poszczególnych sytuacji.

W skład zestawu wchodzi kolorowa zebra na kółkach, wieża do sztaplowania oraz domek z oknami uformowanymi w różne kształty. Dodatkowo otrzymujemy kolorowe klocki i elementy do układania ich na wieży. Wszystkie części zestawu zostały wykonane z drewna, które jest materiałem zarówno solidnym, jak i naturalnym. Zabawki sensoryczne od marki Small Foot zostały stworzone w całości z materiałów przyjaznych środowisku, właśnie dlatego są całkowicie bezpieczne dla maluchów.

Kolorowe drewniane zabawki sensoryczne to doskonałe rozwiązanie dla dzieci, które ukończyły już pierwszy rok życia i bardzo szybko się rozwijają. Dzięki propozycji od marki Small Foot maluchy mają szansę ćwiczyć zmysł równowagi, układając klocki na specjalnej wieży. Wieżę tę można następnie połączyć z zebrą na kółkach i całą konstrukcję wprawić w ruch. Owalny kolorowy domek posiada okna w kształcie, który odpowiada poszczególnym klockom. Pozwala to maluchowi umiejętnie dopasowywać kształty, a tym samym rozwija jego umiejętności sensoryczne.

Jeżeli chcesz sprawić swojemu maluchowi doskonale wykonaną kolorową zabawkę sensoryczną, odwiedź nasz sklep internetowy i kup zestaw Motor Skills Toy Set od marki Small Foot. Zarówno przystępna cena, jak i doskonałe opinie rodziców wskazują na to, że prezentowany zestaw to obowiązkowy element pokoju małego dziecka. Doskonale bowiem łączy w sobie minimalizm, ciekawą estetykę, bogate kolory i rozwijające funkcje.

Wymiary: zebra - około 14 x 6 x 17 cm, sorter - wysokość około 19cm, Ø 12 cm
Materiał: drewno 
Waga: 1,03 kg 
Wiek: od 12 miesięcy

Polecamy