Wczytuję dane...
Model: 4750
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Nasz sklep proponuje rodzicom małych dzieci wyjątkowe zabawki, dzięki którym ich pociechy nie tylko będą w stanie się bawić, ale także rozwijać. Proponowana zabawka motoryczna przedstawiająca obracające się zwierzątka to produkt przeznaczony zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców powyżej osiemnastego miesiąca życia. Całość wykonana jest z drewna, które jest materiałem bezpiecznym dla malucha. Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko nie mogło oderwać się od zabawy, to ten produkt na pewno spełni swoje zadanie.

Zabawką motoryczną, która przedstawia obracające się zwierzątka, można poruszać za pomocą dwóch wbudowanych w nią czerwonych kuleczek. Po odpakowaniu zabawki z kartonu oczom dziecka ukaże się drewniana zabawka w kształcie drzewa, na którym siedzi ptak, motyl oraz jabłko. Pod drzewem umieszczone są zwierzątka takie jak króliczek, żyrafa, słoń oraz ślimak. Cena obejmuje cały zestaw, składający się ze wszystkich elementów znajdujących się w opakowaniu.

Twoje dziecko, które będzie bawić się tą zabawką, dzięki niej polepszy swoje zdolności motoryczne. Aby wprawić w ruch całą zabawkę i wszystkie zwierzątka, będzie musiało chwytać małe, czerwone kuleczki i za ich pomocą kręcić elementami. Przy takiej zabawie zręczność Twojego malucha bardzo szybko się zwiększy. Kup tę zabawkę i przekonaj się o jej wyjątkowych właściwościach osobiście. Twoje dziecko jeszcze nigdy wcześniej tak szybko nie opanowywało nowych umiejętności!

Proponowany przez nasz sklep produkt, to dzieło marki SMALL FOOT, która specjalizuje się w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Ich produkty wykonywane są z najlepszych jakościowo materiałów, dzięki czemu są odporne na różnego rodzaju uszkodzenia. Dodatkowo wszystkie zabawki tej firmy zostały gruntownie przetestowane i ich bezpieczeństwo dla dziecka zostało potwierdzone przez certyfikat Europejskich Norm Bezpieczeństwa. Nic więc dziwnego, że produkty tej marki cieszą się ogromną popularnością i zbierają same pozytywne opinie.

Wymiary: około 25 x 15 x 26 cm 
Materiał: drewno 
Waga w pudełku: 1,12 kg 
Wiek: od 18 miesięcy

Polecamy