Wczytuję dane...
Model: 11373
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Dobrze wiemy, że chcąc zaprosić swoje pociechy do aktywnej zabawy na świeżym powietrzu często zaproponowanie im dobrze znanej zabawy nie wystarcza. Dlatego też warto zaopatrzyć się w wyjątkowe gry plenerowe od SMALL FOOT takie jak rzut do celu woreczkiem!

Prezentowany tutaj produkt to wspaniała, klasyczna gra dla wszystkich niezależnie od wieku, któa pomaga rozwinąć celność, zręczność i sprawność fizyczną. Bean Bag Toss Game, a w zasadzie Cornholwe, bo tak się ta zabawa nazywa, to gra uprawiana od ponad 200 lat w Stanach Zjednoczonych i Europie. Istnieje wiele iteracji i możliwości ułożenia zasad, jednak najbardziej podstawowa rozgrywka polega na rzucaniu woreczkami wypełnionymi grochem w kierunku planszy w taki sposób, by woreczek trafił w znajdujący się na niej otwór. W przypadku wersji tej gry od SMALL FOOT, mamy do czynienia bardziej z rzucaniem do celu. Tutaj plansza została podzielona na oddzielne, niezależne od siebie elementy z otworami oznaczone kolorami. Daje to bardzo duże pole do wymyślania rozmaitego zastosowania tej gry. Można chociażby ustawić otwory tak, by środkowy oznaczał największą ilość punktów, a boczne mniejszą. W takim wariancie chodzi o jak najczęstsze trafianie w środek, jednak sąsiedztwo otworów o niższej punktacji będzie skutecznie to zadanie utrudniać.

Części planszy zostały wykonane z drewna i zaprojektowane w taki sposób, aby dziecku podczas zabawy nie stała się żadna krzywda. Dlatego też pozbyto się wszelkich krawędzi. Woreczki do rzucania są miękkie, więc pociechy mogą używać ich bez obaw. Materiały wykorzystane do produkcji tej zabawki zostały pozyskane ze zrównoważonych upraw, a podczas ich zbierania zostały zachowane wszelkie zasady ochrony zwierząt i przyrody. Dzięki temu został on opatrzony międzynarodowym certyfikatem FSC, który potwierdza jego ekologiczność i bezpieczeństwo dla środowiska.

Cały zestaw stanowi 15 elementów, na które składają się: 9 trójkątów z otworami (plansza gry) oraz 6 woreczków (3 niebieskie i 3 czerwone).

Opinie rodziców, którzy kupili już grę w rzut woreczkiem do celu od SMALL FOOT, są bardzo pozytywne. Zaznaczają oni, że dzieci chętnie wymyślają nowe sposoby gry, a sam produkt jest bardzo trwały. W naszym sklepie jest on dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie, dlatego serdecznie zapraszamy do składania zamówień.

Wymiary: trójkąt - 16 x 18 x 5,5 cm, torby z tkaniny ok. 12 x 13 x 2 cm

Materiał: tekstylia, tworzywo sztuczne, drewno

Waga: 1,02 kg

Wiek: od 3 lat

Zestaw zawiera 15 elementów

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...