Wczytuję dane...
Model: 12037
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Jak przekonać dziś dzieci do podejmowania tak ważnej dla nich na wczesnym etapie rozwoju aktywności fizycznej? Jak odciągnąć je od komputera czy innej elektroniki i sprawi, że z chęcią będą bawiły się na zewnątrz? Odpowiedzią może być prezentowana tutaj gra w rzucanie do celu od SMALL FOOT!

Oferowany w naszym sklepie komplet do gry w rzucanie do celu, zwanej także „vertical kubb” to doskonałe rozwiązanie dla całej rodziny. Niezwykle dynamiczna gra z bardzo elastycznymi zasadami, które można zmieniać w zależności od aktualnych potrzeb czy liczby zawodników. Dzięki temu gwarantuje masę frajdy dla każdego!

Jak można grać? Jedną z najbardziej podstawowych możliwości jest tzw. zabawa pod kolor. Aby móc przeprowadzić rozgrywkę ryzujemy na ziemi dwie skrzyżowane linie, na których środku stawiamy wieżę. Kolory klocków dobieramy losowo. Następnie wyznaczamy odległość, z której wszyscy będziemy rzucać i przydzielamy konkretny kolor krążków do danej „ćwiartki” pola gry. Następnie każdy z graczy próbuje strącić ustalony wcześniej kolor klocka tak, aby nie zburzyć całej konstrukcji. Gracz, który zniszczy wieżę przed strąceniem wszystkich klocków, od razu przegrywa, natomiast zwycięzcą zostaje ten, który zdobył największą ilość kostek.

Ten zestaw do gry w rzut do celu składa się z 22 elementów, którymi są: kolorowe kostki tworzące wieżę (9 sztuk), podstawka pod wieżę i krążki w 4 różnych barwach, po 3 sztuki na każdy odcień. Produkt został wykonany w 100% z drewna pochodzącego ze zrównoważonych upraw, a podczas jego pozyskiwania zostały zachowane wszelkie zasady ochrony zwierząt i przyrody. Dzięki temu otrzymał on międzynarodowy certyfikat FSC, który oznacza, że jest on ekologiczny i przyjazny dla środowiska.

Zadowoleni z zakupu rodzice zostawiają temu produktowi bardzo pozytywne opinie, zaznaczając, że jest on bardzo trwały i niezwykle uniwersalny, a jego cena jest bardzo atrakcyjna. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień na grę w rzucanie do celu od SMALL FOOT w naszym sklepie.

Wymiary: blok ok. 7 x 7 x 7,5 cm, wysokość całkowita: 65 cm

Materiał: drewno

Waga: 2,28 kg

Wiek: od 5 lat

Polecamy