Wczytuję dane...
Model: 11372
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Gry plenerowe to świetna opcja zarówno dla dzieci, jak i dorosłych na przyjemne spędzenie czasu na świeżym powietrzu. W przypadku maluchów jest to dodatkowo o tyle ważne, iż taka aktywność bardzo pozytywnie wpływa na ich rozwój psychiczny i fizyczny. Aby urozmaicić zabawy na dworze, warto sięgnąć po rozmaite akcesoria, takie jak gra chińczyk i drabinki od SMALL FOOT!

Któż nie zna klasycznej gry w chińczyka? Ta znana od setek lat zabawa do dziś jest popularna zarówno wśród małych, jak i dużych. Emocjonująca rozgrywka, dynamiczne zmiany i bardzo proste zasady, które szybko da się pojąć. Dzięki swojej uniwersalności i masie frajdy, którą zapewnia, przetrwała w niemal niezmienionej formie aż do dziś. Kolejną grą w zestawie (znajduje się na drugiej stronie planszy) są legendarne drabinki. To także bardzo znana zabawa, którą najczęściej łączy się właśnie z chińczykiem. Całość rozgrywki jest bardzo prosta – zadaniem gracza jest dotrzeć z jednego końca planszy na drugi. Na drodze ustawione są tzw. drabinki w kolorach niebieskim i czerwonym. Te pierwsze sprawiają, że gdy trafimy na pole, na którym owa drabinka się zaczyna to przesuwamy nasz pionek na pole, na którym się ona kończy. Jeśli zaś trafimy na drugi typ, musimy cofnąć się tam gdzie nam ona wskazuje.

Co czyni ten produkt wyjątkowym? Cały zestaw został przystosowany do bezpiecznej zabawy na dworze. Ta gra w chińczyka i drabinki powstała, by bawić się nią w plenerze. Plansza została wyposażona w cztery specjalne otwory, które umożliwiają przytwierdzenie jej do podłoża za pomocą drewnianych kołków dołączonych do kompletu.

Drewno będące materiałem, z którego wykonano niektóre elementy tego produktu, pozyskano z poszanowaniem wszelkich zasad ochrony przyrody i zwierząt, dlatego otrzymał on certyfikat FSC, co świadczy, że jest ekologiczny i bezpieczny dla środowiska.

Zestaw zawiera: dwustronną planszę do gry, pionki (16 sztuk, po 4 w czterech kolorach), sześcienną kostkę i kołki do mocowania.

Zadowoleni z produktu rodzice zostawiają o nim bardzo pozytywne opinie, wskazując że jest to bardzo trwały i dobry produkt w atrakcyjnej cenie. Serdecznie zapraszamy więc do zakupów w naszym sklepie.

Wymiary: plansza ok. 85 x 85 cm, wysokość pionka: ok. 0,5 cm, Ø 5 cm

Materiał: tekstylia, metal, drewno

Waga: 0,67 kg

Wiek: od 3 lat

Polecamy