Wczytuję dane...
Model: 12034
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Zabawa na świeżym powietrzu jest elementarną częścią procesu rozwojowego każdego malucha. Niestety, w dzisiejszych czasach dzieci otoczone przez technologiczne gadżety coraz rzadziej korzystają z dobrodziejstw, które przygotowała dla nich matka natura. Jak sprawić by pociechy chętniej wychodziły do ogrodu, uprawiały sport czy podejmowały inne rozrywki na zewnątrz? Odpowiedzią na to pytanie może być wspaniały produkt od SMALL FOOT, jakim jest prezentowany tutaj zestaw do golfa drabinkowego!

Ta wspaniała zabawka służy do gry we wspomnianego golfa drabinkowego, znanego w innych krajach jako ladder golf. To stosunkowo młoda zabawa rozpowszechniona głównie w latach 90 ubiegłego wieku. Opatentowana została w 2001 roku, a już 4 lata później odbyły się pierwsze zawody rangi turniejowej.

Sama gra, jak i jej zasady są niezwykle proste. Tytułową drabinę ustawia się w określonej odległości od wyznaczonego wcześniej miejsca, z którego będziecie oddawali rzuty. Następnie każdy z graczy po kolei rzuca swoim tzw. bolem (dwie kulki połączone linką), starając się trafić w wybrany przez siebie szczebel drabiny w taki sposób, aby zawiesić na nim swojego bola. Każdy ze szczebli odpowiada konkretnej ilości punktów, a zwycięzcą zostaje ten gracz, który jako pierwszy uzbiera ich 21.

Rozgrywka potrafi być niezwykle dynamiczna, a jeden rzut może odmienić rezultat całej partii. Dzięki temu, że gra angażuje do pracy niemal całe ciało, a także pozytywnie wpływa na celność i pomaga rozwinąć wyczucie siły, jest idealną propozycją dla małych dzieci znajdujących się na wczesnych etapach rozwoju. Gra wykonana jest całkowicie z drewna i posiada certyfikat FSC, co oznacza, że jest przyjazna dla środowiska. Jest też całkowicie bezpieczna, o co zadbał producent jeszcze w fazie projektu.

Rodzice, którzy zamówili już swój zestaw do ladder golfa od SMALL FOOT, nie mogą wyjść z podziwu, jak dobrze wykonany jest ten produkt. W Swoich opiniach informują oni, że zabawka jest bardzo trwałą a jej cena niezwykle atrakcyjna. Jako profesjonalny sklep z wieloletnim doświadczeniem staramy się, aby każdy odwiedzający nas klient był zadowolony. Z tego względu znajdziesz u nas zabawki tylko i wyłącznie najwyższej jakości.

Wymiary: ok. 55 x 60 x 75 cm, średnica kulki ok. 4 cm

Materiał: drewno

Waga: 2,28 kg

Wiek: od 3 lat

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...