Wczytuję dane...
Model: 12033
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Gry plenerowe i aktywne zabawy na świeżym powietrzu są dla prawidłowego rozwoju dziecka niezbędne i każdy rodzic zdaje sobie z tego sprawę. Aby jednak nasz maluch chętniej bawił się na zewnątrz, warto sprezentować mu urozmaicenie w postaci zabawki, która nie tylko da mu wiele radości i zajmie na długi czas, ale także pozytywnie wpłynie na jego cechy fizyczne i psychiczne. Na taką niespodziankę idealnie nadaje się zestaw do krokieta dla dzieci od SMALL FOOT!

Krokiet to dość popularna gra, której początki datuje się na okolice 17 wieku. Została ona wynaleziona na terenie dzisiejszej Anglii, gdzie została spopularyzowana do tego stopnia, że w 1900 znalazła się ona jako dyscyplina na igrzyskach olimpijskich (jedyny raz w historii).

Zasady krokieta nie są skomplikowane. Zadaniem graczy jest przemieścić kulę od jednego do drugiego słupka, po drodze „przebijając ją” przy pomocy kija przez kolejne bramki. Co istotne, w tradycyjnym wariancie gry kolejność bramek, pod którymi trzeba przeprowadzić kulę, jest ustalona. Wygrywa gracz, który jako pierwszy przeprowadzi swoją kulę od słupka startowego do słupka na przeciwległym końcu placu gry. W przypadku kiedy w czasie rozgrywki którykolwiek z graczy przypadkowo trafi w słupek końcowy (pomijając którąś z bramek lub zmieniając trasę), automatycznie traci on wszystkie zdobyte przez siebie punkty.

Gra w krokieta dla dzieci potrafi być bardzo wciągająca. Angażuje wiele mięśni, a do tego pomaga ćwiczyć celność i uczy dzieci cierpliwości i współzawodnictwa. Prezentowany na tej podstronie produkt został wykonany w całości z drewna i zawiera 4 kije, 4 kule, 2 słupki i 6 bramek, a więc wszystko, co jest potrzebne do zabawy prosto po wyciągnięciu z pudełka.

Zadowoleni z zakupu zestawu krokieta dla dzieci od SMALL FOOT rodzice zaznaczają w swoich pozytywnych opiniach, że jest to bardzo wytrzymały i dobry produkt, a jego cena wyjątkowo niska. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień w naszym sklepie. Gwarantujemy szybką ich realizację i wysoką jakość obsługi.

Wymiary: rakieta ok. 70 x 15 x 9 cm

Materiał: drewno

Waga: 1,48 kg

Wiek: od 3 lat

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...