Wczytuję dane...
Model: 12032
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Gra w domino to dobrze wszystkim znana od setek lat zabawa. Ta zapewniająca niezwykle intensywne emocje rozgrywka z pewnością przypadnie do gustu dzieciom i nie tylko. Prezentowany tutaj produkt nie jest jednak kolejną, standardową odmianą tej wspaniałej gry. Drewniane domino od SMALL FOOT jest w rozmiarze XXL i domyślnie przeznaczono je do zabawy na dworze! Duże klocki pomogą w przeprowadzeniu rozgrywki, a także sprawią, że dziecko będzie musiało dużo się poruszać, aby położyć jeden z nich.

Domino drewniane od SMALL FOOT nie reprezentuje także klasycznej formy gry w rozumieniu jej zasad. Na tabliczkach nie znajdziemy oczek, jak ma to miejsce w zwyczajnym domino, a kolorowe wzorki z określoną liczbą zygzaków. Takie rozwiązanie pozwala dzieciom równocześnie poznawać świat liczb i kolorów, co jest bardzo istotne na wczesnym etapie życia. Dodatkowo jest dla nich sporo ciekawsze i rozwija możliwości samej zabawy, gdyż możemy ustalić, że układamy ze sobą kamienie tylko kolorami lub tylko liczbą zygzaków, albo jednym i drugim. W dodatku możemy też zdecydować się na jeden z rozmaitych wariantów z całego świata, np. domino francuskie czy węgierskie. Każdy z nich różni się sposobem gry i zasadami, dzięki czemu możemy bawić się z dzieckiem za każdym razem inaczej, dzięki czemu nie znudzi się ono zbyt szybko.

Prezentowane tutaj domino należy do grupy gier plenerowych XXL, a więc zabawek, których rozmiar został dostosowany do swobodnej zabawy nimi na świeżym powietrzu. Dodatkowo zostało one opatrzone certyfikatem FSC, co oznacza, że materiał drzewny wykorzystany do jego produkcji pochodzi ze zrównoważonych upraw, a jego pozyskiwanie odbywa się z zachowaniem ochrony przyrody i zwierząt. Oznacza to, że produkt ten jest ekologiczny i przyjazny naturze.

Opinie rodziców, których pociechy otrzymały domino drewniane od SMALL FOOT, są jednoznaczne – to wspaniały, godny uwagi wyrób w bardzo atrakcyjnej cenie, wytrzymały i w pełni spełniający swoje funkcje. Serdecznie zapraszamy więc do składania zamówień w naszym sklepie.

Wymiary: 15 × 7.5 × 1.5 cm

Materiały: drewno, tkanina, tekstylia

Waga w pudełku: 2,48 kg

Wiek: od 3 lat

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...