Wczytuję dane...
Model: 12026
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Gry i zabawy w ogrodzie nie muszą ograniczać się tylko i wyłącznie do aktywności sportowych. Z pomocą zestawów gier plenerowych XXL od SMALL FOOT, takich jak prezentowane tutaj warcaby i szachy możesz przenieść rozgrywkę z domu na świeże powietrze. Możesz teraz grać w ulubione gry planszowe bez obaw o pogubienie małych części lub niekomfortowe warunki.

Prezentowane tutaj warcaby i szachy w ogrodzie od SMALL FOOT należy właśnie do tej grupy produktów. Całość została zaprojektowana tak, aby maluchy mogły bez trudu bawić się nimi na zewnątrz. Zestaw składa się z tekstylnej maty pełniącej rolę planszy o wymiarach 85x85 cm, pionków będących zarówno figurami do szachów, jak i krążkami do warcabów, oraz 4 drewnianych śledzi. Te ostatnie umożliwiają przytwierdzenie maty do podłoża przy pomocy czterech otworów, w które została ona wyposażona.

Samych gier chyba nie trzeba nikomu przedstawiać – to klasyczne szachy lub warcaby (w zależności od tego, jak ustawimy pionki). Te znane od setek lat zabawy doskonale wpływają na rozwój dziecka, gdyż wymagają od gracza myślenia analityczno-strategicznego, dzięki czemu dzieci ćwiczą zdolności z wielu dziedzin, takich jak matematyka, zarządzanie i zagadnień z zakresu logiki. Jednakże ze względu na skomplikowanie zasad, dla młodszego dziecka zdecydowanie lepszym pomysłem będzie nauka gry w warcaby, gdyż ich reguły są dosyć łatwe do zrozumienia dla każdego.

Przedstawione w ofercie naszego sklepu gry plenerowe XXL to produkty bezpieczne i ekologiczne. Są pozbawione zaostrzonych krawędzi, a więc dzieci nie mają możliwości zrobić sobie nimi krzywdy. Dodatkowo są one na tyle duże, że nie ma możliwości ich połknięcia. Z pewnością dodatkowym atutem będzie też fakt, że drewniane elementy zestawu zostały wykonane z materiałów pochodzących ze sprawdzonych upraw, a podczas ich pozyskiwania zadbano o dobro przyrody i zwierząt. W związku z tym produkt ten otrzymał międzynarodowy certyfikat FSC, co sprawia, że jest uznany za ekologiczny i przyjazny naturze.

Klienci, którzy zdecydowali się na zakup tego kompletu gier w naszym sklepie, zostawiają o nim pozytywne opinie. Wskazują w nich, że jest on wytrzymały, spełnia swoje zadanie, a jego cena jest bardzo atrakcyjna.

Wymiary: 85 × 85 cm

Materiał: drewno, tkanina, tekstylia

Waga w pudełku: 0,74 kg

Wiek: od 3 lat

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...