Wczytuję dane...
Model: 12043
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Nie wiadomo dokładnie jak dawno powstała gra w przeciąganie liny. Jest to jedna z najpopularniejszych i najbardziej znanych zabaw zręcznościowo-siłowych na świeżym powietrzu, która rodzi ducha walki i konkurencji, jednocześnie zacieśniając więzy.

Prezentowany tutaj zestaw do przeciągania liny od SMALL FOOT jest produktem kompletnym, który wystarczy tylko wyjąć z pudełka, by niemal od razu rozpocząć zmagania. W kartoniku znajduje się gruba, dziesięciometrowa lina z czerwoną chorągiewką oznaczającą jej środek. Końce liny natomiast zostały specjalne zabezpieczone, aby nie rozwijały się w wyniku naprężania i rozprężania podczas zabawy. W komplecie znajduje się także czerwona taśma oraz dwa drewniane śledzie, które pozwalają przytwierdzić ją do podłoża.

Do gry wymagane są co najmniej dwie osoby i spora przestrzeń. Celem rozpoczęcia zmagań obydwoje uczestników ustawia się po przeciwnych stronach czerwonej taśmy i chwytają linę w taki sposób, aby chorągiewka znajdowała się dokładnie na jej środku. Na sygnał gracze, używając całej swojej siły, starają się przeciągnąć wpierw chorągiewkę, a następnie przeciwnika na swoją stronę placu gry. Zwycięża oczywiście ta osoba lub zespół, któremu owo zadanie się uda. Zabawę można urozmaicać na najróżniejsze sposoby, a możliwości jest naprawdę wiele. Ciekawostką może być fakt, iż przeciąganie dyscypliny było niegdyś klasyczną dyscypliną sportową, ponadto w latach 1900-1920 było sportem olimpijskim, a zmagania w tej konkurencji pojawiały się na igrzyskach.

Zarówno rodzice, jak i ich dzieci bardzo chwalą produkt, jakim jest gra w przeciąganie liny od SMALL FOOT. W pozytywnych opiniach, które można znaleźć na jego temat, zaznaczają oni niebywałą trwałość oraz jego bardzo atrakcyjną cenę. Nie zwlekaj więc już dłużej, i już dziś zakup w naszym sklepie swój komplet. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i szybką realizację zamówienia. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Wymiary: 10 m

Materiał: drewno, tekstylia, tkanina

Waga w pudełku: 2,33 kg

Wiek: od 3 lat

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...