Wczytuję dane...
Model: 12031
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Zabawa na świeżym powietrzu jest jak najbardziej wskazana zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych. Nie trzeba się jednak ograniczać do uprawiania sportów czy zabaw wymyślonych specjalnie po to, by bawić się na zewnątrz. Właśnie w tym celu zostały zaprojektowane gry plenerowe XXL od SMALL FOOT, do których należy przedstawiany tutaj produkt: 4 w rzędzie.

Ta dobrze znana wszystkim gra planszowa może sprawić masę frajdy i zabawy, a także wciągnąć na długie godziny. Prezentowany tutaj zestaw „cztery w rzędzie” to wykonany z wysokiej jakości materiałów produkt przygotowany specjalnie z myślą o zabawie w ogrodzie, w parku czy na plaży. Jego elementy zostały zaprojektowane tak, aby nie stanowiły zagrożenia dla dzieci, a także nie pogubiły się podczas zabawy.

Na czym polega gra w 4 w rzędzie? Otóż zasady są niezwykle proste, więc można grać z małoletnią pociechą bez przeszkód! Po przeciwnych stronach planszy zasiada 2 uczestników. Każdy z nich posiada komplet krążków w odpowiednim kolorze (wszystkie krążki jednego gracza są w jednym odcieniu). Następnie gracze wrzucają krążki w pionową, perforowaną ściankę przez otwór znajdujący się na jej szczycie. Celem gry jest jak najszybsze ułożenie 4 krążków w jednym rzędzie. Cała rozgrywka odbywa się w turach, a na każdą z nich uczestnicy mają po jednym ruchu (mogą wykorzystać jeden krążek). W przypadku sytuacji, w której plansza zostanie zapełniona i nie wystąpi ani jeden rząd czwórek, lub gracze nie mają już więcej krążków, następuje remis, a rozgrywka zaczyna się od początku.

Prezentowany tutaj produkt to został w całości wykonany z drewna pochodzącego ze zrównoważonych upraw, a przy jego pozyskiwaniu zachowane zostały wszystkie zasady ochrony zwierząt i przyrody, dzięki czemu posiada on międzynarodowy certyfikat FSC. Oznacza to, że jest to wyrób ekologiczny i przyjazny dla natury.

Rodzice, którzy nabyli już 4 w rzędzie XXL od SMALL FOOT, są zadowoleni z produktu, co można zauważyć, czytając ich opinie. W większości wskazują oni na wspaniale wykonanie, wytrzymałość i atrakcyjną cenę. Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie.

W zestawie znajduje się plansza do gry oraz krążki w dwóch różnych kolorach.

Wymiary: 46 × 17 × 38 cm

Materiał: drewno

Waga w pudełku: 1,64 kg

Wiek: od 3 lat

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...