Wczytuję dane...
Model: 5893
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Któż nie grał w gry polegające na rzucaniu przedmiotami do celu? Tego typu zabawy wspaniale wpływają na rozwój celności i zręczności, a także poprawiają koordynację ręka-oko oraz pomagają w nauce utrzymania równowagi. Do najpopularniejszych tego typu aktywności z pewnością należy kultowa już gra w ringo, znana także jako rzut pierścieniem lub gra w rzucanie pierścieniami.

Właśnie taki produkt przygotowała firma SMALL FOOT. Ta uniwersalna zabawka to doskonałe rozwiązanie do wykorzystania na świeżym powietrzu. Całość została wykonana bardzo estetycznie i schludnie, tak by nie stanowiła ona tylko zwyczajnej gry, ale była też atrakcyjna wizualnie dla malucha. Z tego też powodu jej podstawę stanowi uroczy piesek, do którego przymocowano drążki zakończone kulkami o różnych kolorach, odpowiadających koralikom na obręczach przeznaczonych do rzucania. Na czym polega rozgrywka? Możliwości jest bardzo wiele. Najbardziej klasyczną i znaną z nich jest prosty system punktacji: im bliżej środkowego drążka, tym więcej punktów za każdą celnie trafioną obręcz. Ze względu na konstrukcję tego zestawu do gry w ringo możliwy jest także wariant, w którym gracze muszą trafić obręczami na drążek, którego zakończenie odpowiada kolorem koralikom na nich. Nie są to wciąż wszystkie możliwości zmagań, jakie można podjąć z tą zabawką.

Dzięki tej prostej grze bez problemu uda Ci się zachęcić dzieci do przebywania w ogrodzie, na łące czy na plaży, a z czasem same zaczną proponować Ci wspólną grę!

Wielu rodziców, którzy nabyli już grę w ringo od SMALL FOOT i podarowali ją swoim pociechom, jest bardzo zadowolonych z tego wyrobu. W pozostawionych przez nich pozytywnych opiniach można wyczytać, że jest to produkt bardzo trwały i świetnie wykonany, a jego cena jest bardzo atrakcyjna w stosunku do jakości. Nie zwlekaj więc już dłużej i kup swój komplet do gry w rzucanie pierścieniami w naszym sklepie internetowym już dziś! Gwarantujemy fachową obsługę i szybką realizację zamówienia. Serdecznie zapraszamy.

Wymiary: 26 × 21 × 9 cm

Materiał: drewno

Waga w pudełku: 0,4 kg

Wiek: od 3 lat

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...