Wczytuję dane...
Model: 1504
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

O tym, że zabawa i aktywność na świeżym powietrzu mają zbawienny wpływ na zdrowie i rozwój dzieci, nie trzeba nikomu przypominać. Jak jednak sprawić by maluchy częściej korzystały z dobrodziejstw przebywania poza domem? W takim wypadku dobrym pomysłem będą gry plenerowe.

Marka SMALL FOOT obecna na rynku już od wielu lat prezentuje produkt, który zachwyci zarówno małe, jak i te nieco większe dzieci. Mobilny zestaw do gry w minigolfa sprawi, że partię tego wspaniałego, tradycyjnego sportu można rozegrać niemal wszędzie. W zestawie znajduje się wszystko, co potrzebne, aby od razu rozpocząć zabawę: dwa kije wykonane z wytrzymałego drewna, pozbawione ostrych krawędzi i zaprojektowane tak, aby dziecko nie mogło zrobić sobie nimi krzywdy, piłeczki, dołki i rozmaite wykonane z drewna przeszkody, z których można ułożyć całe pole do gry.

Samej gry w golfa chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, jednak drewniany minigolf to nieco inna gra. Co prawda zasady punktacji są takie same – największą pulę punktów przyznaje się zawodnikowi, który trafi do dołka w najmniejszej liczbie uderzeń. To, co różni zwykłego golfa od jego miniaturowej odmiany to zdecydowanie mniejszy teren, na którym rozgrywa się mecz, inne rodzaje przeszkód, które należy pokonać, aby trafić do dołka oraz gra tylko jednym kijem (nie ma potrzeby zmiany na inny rodzaj).

Gra w minigolfa to jedna z najbardziej rozwojowych zabaw, jakie może wykonywać Twoje dziecko. Angażuje wszystkie partie mięśni, a także pomaga ćwiczyć logiczne myślenie (podejmowanie próby określenia trajektorii lotu piłeczki po uderzeniu) oraz celność. Jest ona więc niebywale uniwersalna i przy tym niezwykle zajmująca. Może też stanowić fundament do zbudowania zainteresowania „dużą” odmianą tego klasycznego, wspaniałego sportu.

Rodzice w swoich opiniach o tym produkcie podkreślają, że to wspaniała zabawa dla całej rodziny, a sam zestaw jest bardzo trwały, odporny na uszkodzenia i łatwy w konserwacji. Dodatkowo jego cena jest bardzo atrakcyjna. Nie zwlekaj już dłużej i zamów komplet do mini golfa od SMALL FOOT w naszym sklepie już dziś!

Wymiary: 12 × 3,5 × 63 cm

Materiał: drewno

Waga w pudełku: 2,72 kg

Wiek: od 3 lat

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...