Wczytuję dane...
Model: 10866
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Rozwój motoryczny i psychiczny w najmłodszych latach stanowi elementarną część poprawnego dorastania dziecka. Najlepszy wpływ ma na to zabawa na świeżym powietrzu, o czym nikomu chyba nie trzeba przypominać. Aby jednak dziecko chętniej bawiło się na zewnątrz czasem potrzeba je czymś zachęcić. W takim wypadku doskonałym rozwiązaniem mogą okazać się szczudła dla dzieci od SMALL FOOT!

Ta niezwykle prosta w swojej istocie zabawka może zapewnić długie godziny wspaniałej rozrywki i zabawy, jednocześnie wpływając na kilka aspektów rozwoju malucha! W jaki sposób? Otóż podstawą chodzenia na szczudłach jest opanowanie równowagi w stopniu co najmniej bardzo dobrym. Dziecko chcąc nauczyć się poruszać na „kijach”, automatycznie będzie ćwiczyło utrzymywanie równowagi jak najdłużej. Co więcej, utrudnienie w postaci chodzenia na szczudłach sprawi, że będzie ono mogło błyskawicznie osiągnąć bardzo dobre rezultaty.

Prezentowane tutaj szczudła dla dzieci zostały wykonane z metalu pomalowanego w przyjazne dla dzieci kolory. Mają one opcję regulacji wysokości, dzięki czemu możemy dopasować je do wzrostu, a także poziomu zaawansowania pociechy.

W jaki sposób można wykorzystać szczudła do wspólnej zabawy? Ponieważ współzawodnictwo, konkurencja i fair-play także są niezwykle ważne od najmłodszych lat, można zaproponować dzieciom stanie na szczudłach na czas. To niesamowicie prosta zabawa jednak maluchy z pewnością będą starały się jak najdłużej wytrzymać, aby zwyciężyć.

Rodzice, którzy zamówili szczudła dla dzieci od SMALL FOOT, pozytywnie wypowiadają się na ich temat. W swoich opiniach jednoznacznie wskazują, że to produkt bardzo trwały, niezwykle praktyczny i dający dzieciom masę frajdy.

Ponieważ chcemy, aby nasi klienci byli maksymalnie zadowoleni z każdej wizyty w naszym sklepie dokładamy wszelkich starań, aby nasze ceny były możliwie najbardziej atrakcyjne. Nie czekaj więc dłużej i spraw niespodziankę swojemu dziecku już dziś! Serdecznie zapraszamy

Wymiary: 69.5 - 89.5 cm

Dopuszczalna waga: 50 kg

Waga w pudełku 1,55 kg

Wiek: od 6 lat

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...